2014 Dracula: Başlangıç / Dracula Untold

2014 Dracula: Başlangıç izle, yorumu / Dracula Untold oyuncuları

Güncelleme : Filmi vizyon tarihi ile birlikte sinemada izledik fakat beklentimizi boşa çıkardı, özeklikle tarihle alay edercesine Fatih Sultan Mehmet’in öldürülmesi gibi bir saçmalık ile birlikte film zaten tamamiyle gözümüzde sıfırlandı, her ne kadar bu tarz düşünceler olmadan sinema filmlerini yorumlasak da, ahım şahım bir senaryo yada bağlantıı olmadığı için film 10 üzerinden 3 diyebilirim. Rezalet…

En eski sinema döneminden günümüze şüphesiz her yeni versyonu ile yeni bir kitle yaratan konulardan birisidir “Dracula”, 3 Ekim 2014‘te ülkemizde vizyona girecek olan 2014 Dracula: Başlangıç / Dracula Untold beyaz perde de sinema severler ile buluşacak. Tanıtım ve röpartajları incelediğimiz kadarıyla film hakkında bilgi vermek gerekirse, başrolleri Luke Evans ve Dominic Cooper gibi genç oyuncuların üstlendiği, fantastik ve aksiyon türünde güzel bir film. Dracula efsanesinin kökenine iniş yapan film içeriğinde, Dracula’nın başlangıcı anlatılmakta. Filme konu olan ailedeki prens ailesiyle mutlu mesut yaşamak isteyen birisidir. Sonrasında savaşa sürüklenen ülkenin sultanı erkek çocukları ordusuna katmak istemektedir, kendi çocuğunu böyle bir savaşa vermek istemeyen prens ordu ile ters düşecek ve ailesini kurtarmak için gerilim ve gizemli bir yola çıkacaktır.

Sahip olacağı yeni güçler ile ailesini korumayı amaç edinse de işler tahmin ettiği gibi gitmeyecektir. Aksiyon ve fantastik sahnelerin bol bol yer aldığı, türü itibariyle izlenilebilir bir film olacağa benziyor. Başroldeki iki ismi zaten Hızlı ve Öfkeli, Hobbit ve Need for Speed filmlerinden tanımaktayız.

İşte  2014 Dracula: Başlangıç / Dracula Untold ve fragmanı

Dracula film müzikleri dinle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)