2014 Lucy Film fragmanı ve Yorumu

2014 Lucy Film fragmanı ve Yorumu

Herkese merhaba, 2014 beyaz perdesi her hafta yerini daha güzel bir filme bırakıyor bu sıralar gittiğim tüm filmler öncesinde gösterilen Lucy filmi hem kadrosu hemde konusu itibariyle fazlasıyla dikkatimi çekti. Özellikle başrolde yer alan Scarlett Johansson‘ın performansını çok güzel bir şekilde sergileyeceğine inanıyorum, bununla birlikte Morgan Freeman‘nın içinde yer aldığı bir filmde kötü olamazdı zaten.

Film haberlerinden ve fragmanından anladığımız üzere film konusunda, Lucy isimli barşoldeki karakterimiz normal bir yaşam sürerken bir takım belalı gruplar onu bulur, bu suçlu kişiler tarafından canlı kurye olarak görevlendirilir fakat vücuduna aktarılan madde Lucy‘nin bünyesinde aktif olur. Aktif olan bu madde ile Lucy’nin hayatıda değişecektir. Normal bireyler beynin %10’luk bir kısmını kullanırken Lucy vücudunda aktif olan bu madde ile birlikte %100’e doğru ilerlemektedir, bu ilerleme ile bir çok nitelik ve özel yeteneklere sahip olacak Lucy, bundan sorumlu olan kişilerin peşine düşüp başındaki belayı üzerinden atacaktır.

Sonu tahmin edilebilir bir film gibi dursa da gerek görsel açıdan gerekse oyuncu kadrosu ile türü itibariyle güzel bir film olacağa benziyor.

2014 Lucy Fragmanı sizlerle. Lucy Türkçe Altyazılı Fragman :

Lucy film müzikleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

2 Comments

  1. Ayşenur Kopuz

    Aralık 22, 2014 at 12:02 pm

    kesinlikle izlemeniz gereken muhteşem bir baş yapıt. IMDB’de kaçıncı sırada bilmiyorum ancak ilk 30’daki bir çok filmden güzel. beyninizi yakabilirsiniz dikkat edin. baş roldeki çocukta ayrı bir tatlı bu arada. 😀

  2. Deniz Kaya

    Aralık 23, 2014 at 11:26 am

    Bu kadının bütün filmleri gözü kapalı izlenir 🙂 Gerçekten çok güzel ve çok yetenekli bir oyuncu. Bu filmde de yine hakkını vermiş 🙂