2014 Ölü Dev Sion Güncellemesi

2014 Ölü Dev Sion Güncellemesi, Sion rework, Sion değişen yetenekler

ölü dev sion oynanış güncelleme

 

Bundan önceki yazımız Yeniden Doğuş  konusunda efsaneye konu olan şampiyonun “Sion” olacağına dair tahminlerde bulunmuştuk, bir çok oyuncunun aksine tahminimiz doğru çıktı. Yeniden Doğuş’a konu olan lig şampiyonumuz Sion’a çok güzel bir güncelleme geldi. Öyle ki bir çok şampiyon eski doku ve tasarımlardan dolayı oyuncuları tatmin etmezken böyle güncellemeler ve yenilikler ile yeni oyun düzenine kazandırılmaları League Of Legends ekibinin yapabileceği en iyi ar-ge çalışmalarından birisi.

Henüz oynama fırsatı bulamasam da yeteneklerin işlevlerinde köklü bir değişikliğe gidildiğini söyleyebiliriz. Yazının devamında Ölü Dev Sion  oynanış videosuna, Hextech SionBarbar Sion, Oduncu Sion ve Savaş Çığırtkanı Sion kostüm önizlemesine de ulabilirsiniz.

Ölü Dev Sion Yetenekleri

ölü dev sion yetenekleri

“İnatçı bir dev olan Sion, hem tekli koridorda hem de Sihirdar Vadisi ormanlarında oynanabilecek, tank özellikli bir karakter. Yavaş ve önündeki hattı etkileyen saldırıları olan Sion, saldırılarını art arda ekleyebildiği zaman başarı gösteriyor ve en sevdiği yer de çatışmanın tam ortası.”

Ölü Dev Sion Oynanış Videosu sizlerle.

Hextech Sion (520 RP)

Hextech Sion güncelleme

Barbar Sion (750 RP)

Barbar Sion güncelleme

 

Oduncu Sion (520 RP)

oduncu sion güncelleme

 

Savaş Çığırtkanı Sion (975 RP)

savaş çığırtkanı sion

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)