2015 Bana Masal Anlatma Film yorumları, konusu

Bana Masal Anlatma konusu, tanıtımı, yorumları, müzikleri

Yeni bir film tanıtımı ile karşınızdayız, yerli filmlere herkeste olduğu gibi bende de bir ön yargı mevcut, bunun sebebi hep aynı kafa da yazılan senaryolar, düşük bütçeler ve daha sayılacak bir çok nedendir. Neyse ki ülkemiz sinema sektörünü kurtaran usta oyuncular ve yönetmenler var, yapıtlarda sıklıkla olmasa da beyazperdeye damgasını vuran filmler nadiren görmekteyiz.

9 Ocak 2015 tarihinde vizyona girecek olan filmimiz Bana Masal Anlatma inceleme ve tanıtma sebebim ise, eğlenceli ve geleceği parlak oyuncu kadrosunun yanı sıra, yönetmenine ve senaryosuna güvenmemden kaynaklanıyor, birde türü. Romantik, komedi türü her zaman için hoşuma giden bir ikili olmuştur, özellikle yerli yapımlarımızda örneklerini incelediğimizde, başarılı filmleri ile bilim-kurgu, korku gibi türlerin önünde yer almakta. Yönetmenliğini Leyla ile Mecnun dizisindeki marjinal senaryolarıyla ünlü genç ve başarılı isim Burak Aksak‘ın yaptığı, başrollerde, Hande Doğandemir,  Fatih Artman,  Devrim Yakut gibi isimlerin yer aldığı güzel bir film bizleri bekliyor.

bana masal anlatma izle gameois2

Bana Masal Anlatma film konusu

Film başlangıcında bir baba(Yılmaz Erdoğan) oğluna bir masal anlatmaya başlar, Rıza isimli temiz saf bir minibüs şoförü, yardıma muhtaç bir bayan ile karşılaşır, yardıma ihtiyacı olan bayanı evine götüren Rıza kendisini farklı bir karmaşanın içinde bulur. Kızın kaçırıldığına inanan ve ısrar eden mahalle ahalisi bu konuda ısrarcıdır, başroldeki karakterlerimizin yanında, mahalle sakinlerinin çekişmelerinin ve komedi sahnelerinin de ağırlıkta olduğu bir film olacak.

Filmde Ercan Yazgan gibi usta isimleri görme fırsatımız olacağı gibi, 300 Spartalı gibi filmlere de Burak Aksak sayesinde göndermeler yapıldığını görebileceğiz, sırf bu uç noktalarda yapılan ve kurgulanan film konusu ile sıcak ve eğlenceli bir film bizleri bekliyor.

Vizyon tarihi ile birlikte yazımız güncellenecektir, beklentimizin boşa çıkmacağını inanıyor, yankı(türü itibariyle) getirecek bir film olacağını düşünüyorum.

Bana Masal Anlatma fragmanı izle

Bana Masal Anlatma film müziği

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

5 Comments

 1. esra topuz

  Ocak 6, 2015 at 9:05 pm

  arkadaşlarım bana masal anlatma filmini çok övüyorlar bakalım nasıl bir şeyçıkacak ortaya bende merak ediyorum izlemek istiyorum en kısa zamanda

 2. hakan çiftçi

  Ocak 6, 2015 at 10:04 pm

  yerli filmlere benim de önyargım var galiba. nedense türk filmerini izlemek zaman kaybı gibi geliyor ancak bu film leyla ile mecnun tarzı çekildiği için merak ediyorum nasıl olacak

 3. Banu Kaya

  Ocak 6, 2015 at 10:45 pm

  Yılmaz Erdoğan’ın el attığı bir film kötü olamaz. Gerçekten halkın nabzını ölçen ve içine inen filmler oluyor. Bana Masal Anlatma vizyona girecek filmler arasında en çok merak ettiğim. Sanırım izledikten sonra tatlı bir tebessüm etmiş olacağım 🙂

 4. Hale

  Ocak 7, 2015 at 10:57 pm

  Büyük bir beklentim var bu filmden. Umarım beni yanıltmazlar. Şu soğuk havalarda belki içimizi ısıtabilir. İncelemeniz için de teşekkürler. Bana masal anlatma.. süper isim.

 5. Sezen DURU

  Ocak 9, 2015 at 12:41 am

  Filmin adı mükemmel ve şu buz gibi aylarda ruh halimize iyi gelecek bir filme benziyor beklentim yüksek umarım düşündüğümüz gibidir.