2015 Chappie Film yorumları, konusu

Chappie Film konusu, Chappie oyuncuları, Chappie Film yorumları

Elysium yeni cennet, District 9 gibi bilim-kurgu filmlerinden tanıdığımız Neill Blomkamp, 2015 Chappie filmi içinde yönetmen koltuğunda yer alıyor. Henüz yeni bir isim olmasına rağmen, bilim-kurgu türünde düşük bütçeli yapımlar ile çıkardığı güzel filmler ile tanınan Neill’ın bu filmide türü itibariyle oldukça güzel olacak gibi. Chappie filminde, Hugh Jackman,  Dev Patel gibi isimleride görmemiz mümkün, özellikle oyunculuğunu beğendiğimiz Hugh Jackman neredeyse tüm robot filmlerinde yer almaya başladı, önce ki filmi Metal yumruklar’daki oyunculuğu da gayet güzeldi.

chappie-resimleri

Chappie Film konusu

Yakın gelecekte gelişen teknolojiler ile birlikte, düzeni artık gelişmiş robotlar sağlamaktadır, asayişten tutun farklı bir çok alana kadar robotlardan istifade edilen dünyada arızalı bir robot ve bir yazılımcının yolu keşisir, düzeni sağlayan bu robotlar çoğu zaman insanlık için baskıcı bir rol oynasa da Chappie ismini verdikleri robot ile karşılaşan ve onu programlayan yazılımcının eseri sonucunda Chappie, düşünebilen ve daha bir çok yeteneğe sahip bir robot haline gelir, sokak dünyasında bir çok şey öğrenen Chappie kısa bir süre sonra dikkat çekmeye başlayacak akabinde kendisini bir çok zorlu olaylar dizesi bekleyecektir. Bakalım Chappie bu durum sonucunda nasıl bir karşılık verecek.

Chappie ne zaman çıkacak

Chappie filmi, 06 Mart 2015 Cuma günü sinema severler ile buluşacak.

Chappie fragmanını altyazılı olarak aşağıdan izleyebilir, film hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,75 out of 5)

6 Comments

 1. ben

  Ağustos 13, 2015 at 3:55 pm

  ne zaman ckıcak yonetmen ?

  • Arslan GÜNEŞ

   Ağustos 13, 2015 at 4:23 pm

   Film vizyona 06 Mart 2015 Cuma günü girdi, dvd alıp izleyebilirsiniz.

 2. burqk

  Ağustos 22, 2015 at 9:06 am

  Chaphe 2 ne zaman cikicak?

  • Arslan GÜNEŞ

   Ağustos 22, 2015 at 10:07 am

   2. film için alınan onay şuan için yok, herhangi bir tarih belirlenmesi durumunda yabancı kaynaklardan çeviri ile sinema kategorisinde arkadaşlarımız sizlere aktaracaktır.

 3. Mersin Tatil

  Aralık 19, 2015 at 4:15 pm

  Ben pek beğenmedim.

 4. Recep Arslan

  Aralık 21, 2015 at 1:54 am

  Film birçok olumsuz eleştiri almış ama biz ekip olarak çok beğendik. Özellikle ses tasarımları yine yönetmen Neill Blomkamp’ın ilk filmi District 9’daki gibi oldukça başarılı.