2015 Dünya Şampiyonu Belli Oldu

League of Legends dünya şampiyonası sonunda bitti ve şampiyon belli oldu. Almanya Berlin’deki Mercedes Arenada binlerce kişinin şahitliğini yaptığı şampiyonluk maçında SKTelecom T1 ve KOO Tigers takımları karşı karşıya geldi. KOO Tigers için umutlar son dakikaya kadar korunsa da SKT bu oyun için en iyi takımlardan birisi olduğunu tekrardan kanıtladı ve ezici üstünlüğü ile KOO Tigers’ın yaptığı hatalardan faydalanıp 2015 yılı League Of Legends dünya şampiyonu oldu. League of legends şüphesiz eSpor alanında faaliyet gösteren ve bu sektöre en çok katkı yapan oyunlardan birisi bu yüzden Riot Games bu emeklerinden dolayı bir kez daha tebrik edilmeli. Ödül ne oldu diye soracak olursanız, SKTelekom T1 şampiyonluk sonunda kupayı ve 1 milyon dolarlık ödülün sahibi oldu.

LoL Radyo

League of Legends sıklıkla oynadığınız bir oyun fakat oyun sırasında dinleyecek müzikleri bulmak için fazlasıyla vakit kaybediyorsanız, yapmanız gereken müzikleri ve çalma listeleriyle kaliteli yayın yapan bir radyo bulmak olacaktır, LoL Radyo ismiyle dinleyicilerine yayın yapan radyo, gündeme paralel bir şekilde güncellediği müzik listesi ve hareketli çalma listeleriyle oyun oynarken sıkılmadan dinleyebileceğiniz nadir radyolardan.

LoL Radyo yayıncıları ile birlikte dinleyicilerine hoş vakit geçirtirken yakında yapmayı planlamış oldukları oyun hakkında bilgiler, ropörtajlar ve sohbetlerinde sinyalini verdi. Oyundayken eğlenip, müzik dinleyerek yakında yapacakları sohbetler ile de sizlere bilgi aktarabilecek bir radyo varken pasif ve güncel olmayan müzik listeleriyle uğraşmak mantıksız olacaktır. Radyoyu ziyaret etmek isterseniz, aşağıdaki bağlantıdan LoL Radyosuna ulaşabilirsiniz.

http://www.onlinecanliradyo.gen.tr/lol-radyo-oyun-oynarken-dinle.html

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

1 Comment

  1. serdar

    Aralık 6, 2015 at 8:54 pm

    Lol radyoyu ilk defa duyuyorum güzel bir uygulama olmuş beğendim teşekkürler