2015 Hacker Film yorumları, BlackHAT konusu

Hacker(Blackhat) film oyuncuları, ne zaman çıkacak, yorumları, fragmanı izle altyazılı, konusu.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini ünlü isim Michael Mann‘ın üstlendiği, gerilim ve suç türünde bir yapım olan Hacker(Blackhat) filmi yakında sinema severler ile buluşuyor. Uzun zamandır hasretini çekmiş olduğumuz bir senaryo yakında bizlerle, internet korsanları üzerine yapılan filmler artmasını beklerken azalması benim için can sıkıcı bir durum olmuştu. Zor Ölüm 4, Kod adı kılıçbalığı gibi bilgisayar korsanlarının ana konuda yer aldığı filmler her zaman ilgiyle izlediğim filmler içine girmiştir.

Başrolde, son yıllarda yıldızı gerek Marvel yapımı filmler ile gerekse diğer filmler ile parlayan, Chris Hemsworth yer almakta. Film konusuna değinmek gerekirse, acımasız bir internet korsanı, global olarak tüm internet ağını tehdit etmekte, bu alan üzerinde saldırılar gerçekleştirmektedir, siber saldırıların ciddiyetinin farkında olan hükümet yetkilileri bu korsanı durdurabilmek için ellerindeki tüm imkanları kullansalar da yeterli olamazlar, durum böyle olunca, alanında uzman kişilerin listesi çıkarılır, yardım isteyebilecekleri ve bilgisine güvendikleri tek kişi ise, 15 yıllık hapis cezasına çarptırılmış Nicholas Hathaway’dır. Hükümet yetkililerin gelmesiyle birlikte pazarlık masasına oturan Nicholas Hathaway, işi kabul eder ve azılı internet korsanının planlarını deşifre etmek için çalışmalara başlar.

Kod adı kılıçbalığı ve Zor Ölüm 4 filmlerinde de olduğu gibi sadece internet suçları üzerine değil bol bol aksiyon sahnelerinin yer aldığı bir film bizleri bekliyor.

Hacker Blackhat filmi ne zaman çıkacak ?

Hacker(Blackhat) filmi, 16 Ocak 2015’te vizyona girecek.

Hacker(Blackhat) Film oyuncuları :  Chris Hemsworth,  Viola Davis,  William Mapother,  Jason Butler Harner,  Leehom Wang

Hacker(BlackHAT) fragmanı izle.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

6 Comments

 1. Arzu Atalay

  Ocak 5, 2015 at 5:00 pm

  Böyle bir film olduğundan yeni haberim oldu. 16 Ocak’ı bekliyoruz.

 2. Ümit GÜNEŞ

  Ocak 5, 2015 at 6:27 pm

  Kod Adı Kılıçbalığı ve Zor Ölüm 4, tavsiyemiz o zaman 🙂

 3. hakan çiftçi

  Ocak 5, 2015 at 9:11 pm

  her ne kadar Blackhat filminde bruce willis veya john travolta gibi isimler olmasa da iyi bir film olacağa benziyor 😀

 4. Canan Yar

  Ocak 5, 2015 at 9:21 pm

  Hackerların yaşam hikayeleri hep dikkatimi çekti ama henüz içten ve doğal anlatan filme rastgelemedim. Umarım bu istediğim kısa zamanda gerçekleşir. Hacker Black Hat filmini bu yüzden sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

 5. İbrahim Pekerci

  Ocak 6, 2015 at 10:46 am

  Heyecanla beklediğim bir film. BlackHat tarzı filmleri seviyorum. Geçmişte serüven matrix filmi ile başlamıştı. Hoş onun başında bi hareket gördük başkada birşey yoktu ama bu filmde hackerların somut terörist saldırıları ve aksiyon dolu gibi görünüyor.

 6. Gany-mT

  Şubat 4, 2015 at 6:19 pm

  Film heyecan verici izlemeye değer, Gold-Spy ‘e selamlar :))