2015 SuperGirl Dizisi Sizlerle

SuperGirl dizi oyuncuları, yorumları, konusu, Süperkadın dizisi

Sevilen Superman karakterine ek olarak şimdi de SuperGirl bizlerle, CBS kanalında yayınlanacak olan SuperGirl dizisi ilk bakış videosunu takipçileri ile paylaştı. Dizi hakkında bilgi vermek gerekirse, hali hazırda zaten yeteneklerini kullanabilen SuperGirl, yaşacağı bir olay ile birlikte kendini meydanlarda gösterir, bu olaydan sonra yeteneklerinden bir kaç kişiye bahseden SuperGirl artık adını almış ve insanlara yardım etmek için çabalamaya başlamıştır.

The Flash ve Arrow‘un yapımcıları arasında yer alan Greg Berlanti‘nin yapımcılığını üstlendiği dizi, her ne kadar koyu dizi takipçileri için dizi pastasından pay alınmak için yapılan bir yapım olarak gözükse de, hiç ummadık bir dönüşümle en çok izlenen diziler arasına girebilir.

super-girl-dizisiIT’S NOT A MAN ( :

Dizi de SuperGirl karakterini genç oyuncu Melissa Benoist canlandırıyor, yeni imajı ise sempatik oyuncuyu fazlasıyla tatlı bir hale getirmiş, zaten Greg Berlanti‘nin her yapımında böylesine belirleyici özelliklere sahip, sempatik karakterler mevcut. Lafı fazla uzatmadan sizleri ilk bakış videosu ile baş başa bırakalım.

SuperGirl dizisi ilk bakış videosu

2 Comments

  1. Yasin Ergül

    Mayıs 16, 2015 at 1:19 pm

    Güzelmiş şahsen hoşuma gitti fragman 🙂

  2. Berkan

    Mayıs 29, 2015 at 10:27 am

    Yasin ERgül’e katılıyorum gayet güzel diğer süpermanlara göre farklı ve daha ilgi çekici