2015 Yılından 3 Tavsiye film

Herkese merhaba, 2015 yılı beyaz perdesi oldukça canlı geçiyor, her ne kadar filmleri ilk vizyon tarihi itibariyle okuldan dolayı izleme fırsatım olmasa da sonradan bunların telafisini fazlasıyla yapmaktayım. Son günlerde izlediğim ve vizyona gireli çok olmamış filmlerden 3 tavsiye filmi sizler için derledim, konu içinde film konusu, oyuncuları hakkında bilgi alabilir, fragmanlarına ulaşabilirsiniz.

Kingsman: Gizli Servis, Kingsman: The Secret Service

kingsman-konusu-oyunculari

Klasik ajan filmlerinden sıkıldınız mı? Bu film tam size göre, senaryosu çok karmaşık olmasa ve tahmin edilebilir olsa da oyunculuk ve çekim çok kaliteli özellikle aksiyon sahnelerindeki kamera açıları ile birlikte sanki olayları siz yaşıyormuşsunuz havası veren bir film. Sıkılmadan izleyebileceğiniz aksiyon, casusluk, suç kategorisinde eğlenceli bir yapım.

Kingsman Oyuncuları

kingsman-oyunculari

Kingsman: Gizli Servis fragmanı

Yenilmezler 2: Ultron Çağı

avengers-ultron-konusu-oyunculari

Efsane bir film, bilim-kurgu türü takipçisi iseniz zaten şimdiye kadar izlememeniz suç. Ironman, Hulk, Thor, S.H.I.E.L.D bağlantıları, Kaptan Amerika, daha ne olsun? Birinci filmleri ile MARVEL adından fazla söz ettirdiği Avengers 2. filmi ile birlikte büyük bir damga vurdu, uzaylılara karşı ve dünyadaki düzeni korumak adına bir yapay zeka programı geliştiren ekip bazı sorunlar ile karşılaşır ve Avengers ekibi yok edilme tehlikesi altına girer, birinci filmdeki uyumsuzluk sorununun aksine ekip üyeleri bu filmde fazlasıyla uyumlu ve işbirliği halinde, spoiler vermek istemediğim için çok detaya giremiyorum ama hikayeye yeni kahramanların dahil olacağı bilgisini verebilirim, hal böyle olunca 3. filmde fazlasıyla merak uyandırıcı ve beklenen bir film olmuş oluyor.

Yenilmezler 2: Ultron Çağı Oyuncuları

avengers-oyunculari

Yenilmezler 2: Ultron Çağı fragmanı

Fokus, Focus

focus-konusu-oyunculari

Başrolde  Will Smith,  Margot Robbie gibi isimlerin yer aldığı, romantik, komedi, suç üçlemesinde eğlenceli bir yapım, Will Smith hayranları bu film ile birlikte bir kere daha başrol oyuncusu Will Smith’i bir kere daha takdir edecek. 2015 ilk çeyreğinde çıkan ve bu üçleme deki en güzel filmlerden birisi, gerek oyunculuk gerekse senaryosu ile sıkılmadan izleyebileceğiniz eğlenceli bir yapım. Konusu ise, tecrübeli bir dolandırıcı olan Nicky, planlı bir şekilde çalışan ve dolandırıcılık ile uğraşan bir ekibi yönetmektedir, son vurgunlarına doğru Jess adında güzel bir bayan ile tanışır ve onu da plana dahil eder, fakat bazı bilinmeyenler(burası spoiler oluyor) ile ikilinin yolları ayrılır, uzun bir süre sonra ikili tekrar bir araya gelir fakat bu sefer işler daha da karmaşık bir hal alır, hedefleri ile duyguları arasında kalacak olan ikilinin önünde komik ve akıl oyuncuları ile dolu sahneler yer alacaktır.

Fokus, Focus Oyuncuları

focus-oyunculari

Fokus fragmanı