2016 Creed Film İncelemesi

Başrolde usta oyuncu  Sylvester Stallone ve gelecek vaat eden genç isimlerden birisi olan  Michael B. Jordan‘ın yer aldığı Creed filminde yeni bir efsanenin doğuşuna tanık olacaksınız. Ön gösterim ile vizyondan önce izleme fırsatı bulduğumuz Creed filmi Dram, Spor türünde sıkılmadan izleyebileceğiniz bir yapım.

Creed Film Konusu

Rocky filminde efsane dövüşçü Apollo Creed ile karşılaşan Rocky uzun yıllar sonra boks hayatından tamamen uzak bir hayat geçirmektedir, bir gün kapısına genç ve sabırsız bir boksör gelir, en başta muhabbete soğuk bakan Rocky sonrasında bu genç çocuğun yıllar önce karşılaştığı ve büyük saygı duyduğu Apollo Creed’in oğlu olduğunu öğrenince tavrı biraz olsun değişir. Genç boksör Donnie Apollo Creed‘in evlilik dışı doğan bir çocuğudur, Creed soyadına uzak olan Donnie bu soyadı haketmek ve kendi adıyla varolmak için varlıklı hayatından vazgeçip zorlu bir mücadeleye girmek ister fakat ona bu zorlu yolda bir antrenör gerekir, bunun içinde yıllar önce babasıyla dövüşmüş olan Rocky’ye bir teklifte bulunur, ikilimiz için birlikte çalışmaya başlarken bazen komik, bazen duygusal anların yaşandığı olaylar ardı sıra gelir.

Creed Film yorumları

Dram türü itibariyle olağan bir şekilde ilerleyen Creed filminde Sylvester Stallone ve Michael B. Jordan güzel bir performans sergilemişler keza 2016 yılı ilk çeyreğinde benzer türde bu kalite de çıkacak bir yapım yok, muhtelemen Rocky gibi bir seri filminin alt yapısı oluşturuldu ve Rocky gibi Creed efsanesi de devam filmleri ile uzun bir süre beyaz perde de olacak gibi. Creed filminin çıkış tarihi ise 8 Ocak olarak belirlenmiş durumda.

Creed film oyuncuları

creed-film-oyuncuları
Creed fragmanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)