2016 Deadpool Film Yorumları, incelemesi

Marvel‘in yapımcılığını yaptığı, Deadpool filmimiz aslında daha öncesinde bizlerle buluşacaktı fakat başroldeki karakterimiz Ryan Reynolds‘ın DC’de farklı bir filmde yer alması gerekse imzaladığı bazı anlaşmalar filmimiz Deadpool’u biraz geciktirdi, sonuç olarak Marvel, ilk olarak X-Men‘de kendisini gösteren Ryan Reynolds’dan vazgeçmedi. Uzun zamandır hiçbir filmi böylesine büyük bir beklenti ile beklememiştim, gerek oyuncunun karakter yapısı gerekse eğlenceli tavırları ve araştırdığım geçmişi ile bende fazlasıyla merak uyandırdı. Hele birde buna fragmanları eklenince tamamiyle beni büyük bir beklenti içine soktu.

Filmimiz Deadpool gerek kurgusu, gerekse yapımındaki kalitesiyle 2016 ilk çeyreğine damgasını vuracak gibi, film tanıtımları ve sızdırılan bilgilerden anladığımız kadarıyla oldukça kaliteli bir yapım bizleri beklemekte.

Deadpool Film konusu

Film konusuna biraz değinmek gerekirse, başroldeki karakterimiz Wade Wilson çok iyi bir suikastçidir, silahlar ile arası çok iyidir, bir çok dil bilmektedir, son olarak sağlığı üzerine yaptırdığı testler sonucunda kanser olduğu ortaya çıkar, kötü günler geçiren Wade Wilson’ın karşısına Weapon-x programı çıkar, bu program ile eski sağlığına kavuşmayı bekleyen Wade Wilson, kendisini hiç beklemediği olaylar içinde bulur, artık Wade Wilson yoktur, Deadpool adında bir kahraman vardır. Çizgi romanı baz alırsak yazılacak çok şey var fakat bu yazımızda yüzeysel olarak anlatım yapmak, asıl yorumları film çıkışı ile birlikte yapmak istiyorum.

Film muhtemelen bulundurduğu sahneler ve içerisindeki sert dili sebebiyle en azından +16 olacaktır ki bu en azı, beklentim +18 olması yönünde. Sırf bu haliyle bile cesur bir yapım olacak ve gerçek Marvel takipçileri için en iyi seyir zevkini yaşacaktır. Matrak, çılgın ve bir o kadarda aksiyon sevdalısı karakterimiz Deadpool’u merakla bekliyoruz.

15.02.2016 Film izledini güncel yorumlarımız sizlerle, gerçekten beklediğimiz gibi farklı bir yapım olmuş Deadpool, daha önce de belirttiğimiz üzere filmde +18 sahneler görmek mümkün, filmde fazlasıyla gönderme mevcut, aynı şekilde ilginç ve farklı noktalara değinerek yapılan espiriler, özetle izlediğiniz için pişman olmayacağınız bir film, türü itibariyle izlemeniz gereken güzel filmlerden birisi olmuş Deadpool.

Film oyuncularına ve fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Deadpool Film oyuncuları

deadpool-film-oyunculariDeadpool Altyazılı Film fragmanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,00 out of 5)