2017 Logan Film incelemesi, yorumları

En ünlü film serilerinden birisi olan X-men‘den tanıdığımız ve çizgi roman evreninin en bilindik karakterlerinden olan The Wolverine yani Logan karakterimizin adına yapılmış olan 3. ve son filminde başrolde yine Hugh Jackman ve Patrick Stewart‘ı görüyoruz, 2000 yılından bu zamana Xmen filmlerinde yer alan Hugh Jackman Wolverine adına çekilmiş olan Logan filmi ile artık Xmen filmlerinde yer almayacağını da duyurdu, kendisini son kez bir Xmen filminde görüyor olmamız bizim üzüyor olsa da farklı filmlerde ilerleyen zamanlarda kendisini göreceğimizden şüphemiz yok. Kısa film konusu ve yorumumuz bahsetmek gerekirse.

2017 Logan film konusu ve yorumları

Yakın gelecekte geçen filmimizde Logan ve Profesör X sadece ve zorlu bir hayat sürmektedir, sebebi Logan ve Profesör X’in artık fazlasıyla yaşlanmış olması, Logan’ın eski gücünde olmaması ve güçleri sayesinde sevdikleri insanların ölümlerini teker teker izlemesi, Profesör X’in hastalığı ve benzer bir takım olaylar ikilimizi fazlasıyla güç bir hayatın içerisine itmiştir. Farklı planlar yapıp geleceklerini garantiye almak için çalışan Logan’ın kapısı bir gün bir kadın tarafından çalınır, küçük bir kızla Logan’a gelen kadın bir çok sorunu da beraberinde getirecektir. Açıkcası yoğun bir dram konusu beklemekteydim ki öyle de oldu yine de aksiyon tarafıda en azından filmde bir tık öndeydi, karakterlerimizin özellikle geçmiş dönemleri ve güçlü günlerini bilenler için şuan ki hallerini ve sonları izlemek üzücü bir durum olsa da yapacak bir şey yok, gerçekten güzel bir yapım olmuş özellikle serinin diğer filmlerini ve Xmen filmlerini izleyen arkadaşlarımızın kesinlikle izlemesi gereken bir yapım.

Aşağıdan altyazılı fragmanı izleyebilirsiniz, bu arada ufak bir bilgilendirme yapabilirim, yurt dışında gösterime giren Logan filminde, filmden sonra kısa bir görüntü yayınlandı, görüntüde çok sevdiğimiz ve yeni filminde beklentimizin yüksek olduğu Deadpool karakterimizi görüyoruz, absürt bir şekilde kısa görüntüde Logan filmine gidiyor ve bir suça müdahale etmek için Superman havasında kıyafet değiştirmeye çalışıyor, hoş bir video olmuş, fragmandan sonra konu sonunda o videoyu da izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)