2017 Yılından tavsiye filmler

2017 yılı beyaz perde için oldukça başarılı yapımların yer aldığı bir yıl olmaya devam ediyor, özellikle ilk çeyrekte çıkan filmler ve devamında gelen seri filmler sinema severleri fazlasıyla sevindirdi diyebiliriz, vakit geçirebileceğiniz hd film izle kategorisinde film izlemek isterseniz aşağıdaki 3 tavsiye filmimize göz atabilirsiniz.

Logan

X-men serisinden tanıdığımız Wolverine ‘i canlandıran Hugh Jackman ve Profesor X, Patrick Stewart’ın başrollerinde yer aldığı filmimizde Wolverine’i son kez bir filmde görüyor olacaksınız. Her ne kadar dram konusu ağır bassa da fazlasıyla aksiyon sahnesinin bulunduğu yapımda, geçen uzun yıllar sonunda yeni mutant türleri ortaya çıkmamış hali hazırda yaşayanlarda yaşlı hayatlarına devam etmektedir. Wolverine ve Profesor de bu mutanlardan sadece ikisidir. Planlı bir şekilde emekli hayatı yaşamayı hedefleyen Wolverine’in kapısını bir kadın ve çocuk çalar, sonrasında ise olaylar karmaşıklaşmaya ve kovalamaca şeklinde geçen bir takım olaylara dönüşür. Türü itibariyle izleyebileceğiniz güzel yapımlardan birisi Wolverine serisinin son yapımı olması da izlemizi gerektirecek en önemli noktalardan. Film seyret için konu sonundaki kaynak internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Hacksaw Ridge

Gerçek bir öyküden esinlenilen yapım, 2. dünya savaşında geçmekte, Desmond T. Doss isimli karakterimiz savaşa gönüllü olarak katılır fakat tek isteği silah kullanmadan bu savaşta yer almak ve yaralı tüm askerlere yardım etmektir. İlerleyen zamanlarda komutanları ve yakın arkadaşları tarafından zarar görecek olsa da Desmond T. Doss doğru bildiği işi yapmaya devam edecek ve bir takım ilginç olayların içerisine sürüklenecektir.

Hızlı ve öfkeli 8

En uzun soluklu film serilerinden birisi olan Hızlı ve Öfkeli film serimizin bu filminde ekibimiz gelişen bir takım olaylar sonucunda ayrı düşecek birbirlerine düşman olacaktır, ekibin liderine karşın tüm takım kozlarını paylaşırken bir çok düşmen dost olacak büyük bir olası tehlikeye karşı mücadele vereceklerdir.

Tüm bu filmleri ve benzeri yapımları donmadan izle mek için HDFilmbak sitesini ziyaret edebilir onlarca kategoride hd film izleme keyfine ulaşabilirsiniz.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)