3D Flappy Bird Oyunu Cardboard Flappy Çıktı!

Cardboard Flappy çıktı

Android ve iOS platformlarında kısa sürede milyonları kendine bağlayan Flappy Bird‘in 3 boyutlu versiyonu olan Cardboard Flappy, Google Play Store’daki yerini aldı. Yaklaşık iki yıl önce çıkış yapan ve kısa sürede milyonlarca kişiyi bağımlı hale getiren Flappy Bird‘in 3D versiyonu olan Cardboard Flappy, Android cihazlar için çıkış yaptı. Android cihazlar için Google Play Store’da yayınlanan 3D Flappy Bird oyunu Cardboard Flappy, Android 4.1 ve üstü sürümlerde çalışıyor.

Oyunu oynayabilmek için gerekli olan şey Android sistemli bir cihaz ve VR gözlüğü. Bahsetmiş olduğumuz bu VR gözlüğünün basitleşmiş olanı araştırarak sizde evinizde yapabilirsiniz.

Google Cardboard, Stooksy ve Durovis Dive gibi basitleştirilmiş VR gözlükleriyle uyumlu olan Cardboard Flappy’i Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>