70.000 RP Ödüllü 2. Dereceli Maç Maratonu Etkinliği

GameOis Tarafından Organize Edilen 70.000 RP Ödüllü 2. Dereceli Maç Maratonu Etkinliği

Tek yapmanız gereken SIFIRDAN dereceli takım kurup başvuru formunu göndermek, Şanlı Ryze kostümü resmi şampiyonalarda verilen bir kostümdür, ilk etkinlikte olduğu gibi bu etkinlikte de dağıtılacaktır.

Herkese merhaba, kuruluş amacıyla birlikte eSports alanında çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda faaliyet göstereceğimizi daha önceden de duyurmuştuk. Son olarak geçtiğimiz aylarda gerçekleştirmiş olduğumuz 55.000 RP Ödüllü Dereceli maç maraotunu etkinliğinini başarılı bir şekilde sonlandırıp kazanan takımlara ödül aktarımlarını sağlamıştık. Geçtiğimiz günlerde aldığımız karar sonucunda Dereceli maç maraton etkinliğinin ikincisini düzenlemek için karar aldık. Bu etkinlikte farklı olarak ödüllerde bir revizyon işlemine gidildi, ilk etkinlikte 55 bin RP olan ödül havuzu bu etkinlikte 70.000 RP ödül + nadide kostümlerden Şanlı Ryze kostümü olarak belirlendi, ayrıca ilk etkinlikte 3 takıma ödül havuzuna sahip olabilirken bu etkinlikte takım sayısı 6’ya çıkarıldı.

Etkinlik Genel Bilgilendirme ;

Etkinlik hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, sıfırdan oluşturulan dereceli takımlar, başvuru ve kontrollerden sonra 08 Kasım 2014 tarihinde 1 gün sürecek dereceli oyunlarda yer alacaktır, bu oyunlar League Of Legends sistemi üzerinde gerçekleştireceğiniz otomatik karşılamalar(Ranked maçlar) olacaktır, 8 maç atması gereken bu takımlar arasında en çok galibiyete sahip olan takımlar ödüllerin sahibi olacak.

Ödüller ;

1. Takıma : 3.000 RP + Şanlı Ryze kostümü (Oyuncu başına.) Toplam : 21.000 RP
2. Takıma :2.500 RP(Oyuncu başına.) Toplam : 17.500 RP
3. Takıma :2.000 RP(Oyuncu başına.) Toplam : 14.000 RP
4. Takıma :1.500 RP(Oyuncu başına.)Toplam : 10.500 RP
5. Takıma :1.000 RP(Oyuncu başına.) Toplam : 7.000 RP
6. Takıma :1.000 RP(Oyuncu başına.) Toplam : 7.000 RP

 

Ödüllerin dağıtımı ;

Ödüllerin dağıtımı etkinlik gününü takiben 7 gün içerisinde gerçekleşecektir, birinci etkinlikte ödüller 3-4 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde aktarılmıştı. Ödüller direk olarak hesaplara yüklenecektir.

Etkinliğe Kimler Katılabilir ?

Etkinlikte yer alacak takımlar herhangi bir elemeden geçmeyecek yada herhangi bir lig sıralaması baz alınmayacak, amacımız her ligden ve  her seviyeden takımların katılabileceği bir etkinlik düzenlemek. Takımlar katılım şartlarını yerine getirmeleri durumunda başvuruda bulunabilirler. Etkinlikte yer almak isteyen takımlar için 5 kişilik takımlar halinde başvuru yapmaları yeterlidir ayrıca bunun yanında +2 yedek oyuncuda bulundurabilirler. Ödüllerin bireysel dağıtımında yedek oyunculara da ödül verilecektir.

Katılım Şartları Nelerdir ?

1. ) Dereceli Maç Maratonuna katılacak tüm takımlar, yeni oluşturdukları takımlar ile bu etkinliğe katılabilirler, önemli olan nokta sıfırdan oluşturulacak bir takımın bu etkinlikte yer alabilecek olmasıdır.

2. ) Etkinliğe son başvuru tarihi 7 Kasım 2014 saat 21:00’dur.

Etkinlik kurallarını okumak için tıklayınız.

Özel Not ;

GameOis tarafından düzenlenen etkinliklerin amacı tamamen gelişen eSpor dünyamıza olumlu yönde birşeyler katmaktır. Gelişen bu büyük spor alanında siz değerli oyuncuları bir araya getirmek ve böylesine güzel etkinlikler ile ufakta olsa takımlara ve şahıslara tecrübe kazandırılması bizim için yeterlidir. Takım oyunu fikrini benimseyen dostluk ve sportmence oyunların gerçekleştiği nice eSpor organizasyonlarına.

Başvuru formunun gönderileceği mail adresleri ;

Kayit@GameOis.com  /  ebadg3R@Gmail.com

Etkinlik başvuru formu ;

Not: Kullanıcı adı ödüllerin hesaplara aktarılması için gerekli olan bir bilgidir, ödüller direk olarak birinci etkinlikte olduğu gibi League Of Legends ile iletişim kurularak başka bir aracı olmadan hesaplarınıza aktarılacaktır. Başvuru yaptıktan sonra konu altında yorum bırakırsanız etkinlik için takımızın onay alma işlemi daha hızlı gerçekleşir.

_____________________________________________

Takım İsmi :

1. Sihirdar İsmi :                      Kullanıcı Adı :

2. Sihirdar İsmi :                      Kullanıcı Adı :

3. Sihirdar İsmi :                      Kullanıcı Adı :

4. Sihirdar İsmi :                      Kullanıcı Adı :

5. Sihirdar İsmi :                      Kullanıcı Adı :

Takım Kaptanı İletişim Bilgileri ;

Mail Adresi :

Skype yada Facebook adresi :

_____________________________________________

Etkinlikle alakalı tüm bilgiler sosyal medya ve sitemiz üzerinden yayınlanacaktır, bu yüzden sosyal medya hesaplarını takip etmeniz iyi olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)