8 Kasım 2. Dereceli Maç Maratonu Etkinlik Duyurusu

70.000 RP Ödül ve Nadide Kostümler

Kuruluş amacına bağlı olarak, GameOis eSports oyuncu platformu böylesine etkinliklere destek olacağımızı ve ülkemizde yeni gelişmekte olan bu alana katkı yapacağımız daha öncesinde dile getirmiş, League Of Legends ve diğer Free2Play oyunlar üzerine bir takım çalışmalar yürütmüştük. Son olarak 2. GameOis Dereceli Maç Maratonu etkinliği için kollarımızı sıvadık, League Of Legends oyununda olduğu gibi takım oyununa uygun ve bu alanda eSports’un gelişimine katkı sağlayan ve sağlamayı amaç edinmiş tüm oyunlar için sizlere destek olacağımızı bu organizasyonların devam edeceğini tekrardan bildirmek isteriz.

Etkinliklere dönüşüm olarak oldukça motive edici yorumlar ve destekler aldık, öyle ki bireysel başvuru yapan arkadaşlarımız bile oldu keza forumlarda ve diğer oyuncu potansiyeli yüksek ortamlarda etkinlik için takım oluşuturup başvuru yapan arkadaşların oranı da yüksek, temennimiz oluşturulan bu takımların devamlı olmasıdır, çünkü bizler dostluğun ve takım oyunun olacağı nice etkinlikleri dört gözle bekliyor olacağız.

Etkinliğimize kayıt süresi boyunca 43 başvuru yapıldı bunların içerisinden 28 takım etkinlik için onay aldı. Dereceli maçlara tarihler 08.11.2014‘ü gösterdiğinde başlayabilirsiniz, etkinlik tarih 09.11.2014’ü gösteriğinde son bulacak, kontroller en geç 10.11.2014 tarihi 22:00’a kadar yapılacak ve ödül almaya hak kazanan takımlar belirlenecek akabinde ödüller hesaplara aktarılacaktır.

Takım kaptanlarının ilgilenmesi gereken bir ricamız olacak, aşağıdaki metni bağlantı ile birlikte sosyal medya hesaplarınızdan tüm oyuncuların paylaşmasını istiyoruz, bu zorunluluk gerektiren bir durum olmamakla birlikte böylesine etkinliklerden haberdar olmanız ve takımınızın bu organizasyonda yer aldığının bilinmesi için yapmanız gereken bir destek aktivitesidir, ilgili göstereceğinizi umuyoruz.

Takımız ile birlikte 70.000 RP ödüllü 2. GameOis Dereceli Maç Maraton etkinliğinde yerimizi aldık.
http://www.gameois.com/8-kasim-2-dereceli-mac-maratonu-etkinlik-duyurusu

Etkinliğe katılan tüm takımlar başvuru konusunda yazılı olan tüm kuralları kabul etmiş durumdadır. Etkinlik için onay alan takımların listesi aşağıdaki gibidir.

Dostluğun ve takım oyunun kazandığı bir etkinlik olsun, tüm takımlara başarılar dileriz.

Takımlar

# Play5go

# HadiPazara

# Twelve Mather

# ALFA RED

# Kayısı Kola Esports

# Alfa Blue

# TEAM FLASH BACK

# Real Pros

# Five Psycopath

# HaşGerTa

# Blowin in the Wind

# rp alırım bidal

# TEAM 4 NEGATIVE

# Je mourrais poir toi

# YOLO SWAG TEAM

# NiceDayToWin

# 8maçiçin

# Brutalizer

# Çekil Yolumdan Ezik

# THE LOSERS INC

# KAN Bulur

# Zvonreva

# Exorcists of Abyss V

# kazandibi

# Devil Wears Prada

# Nupss

# Niju No Ken

# Askendant (İletişim kopukluğu yüzünden 07.11.14 23.48’de eklendi)

Takım ruhu ve dostluğu benimsememiş bir takımdan galibiyet beklenemez…

Ümit “e-badgeR” GÜNEŞ

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)