2016 TBF Şampiyonu Dark Passage

Az önce 2016 Türkiye Büyük Finali son maçı bitti, bu yılın TBF şampiyonu ise Dark Passage oldu. Supper Massive ile finalde karşılaşan Dark Passage açık ara fark ile Supper Massive’i 3-0 malup ederek şampiyon oldu. Aralıksız galibiyetler ile şampiyonluğu tekrar elde eden Dark Passage’ı bir kez daha bizlerde tebrik ediyoruz. Birçok oyuncusunu kaybetmesine ve değiştirmesine rağmen, geçtiğimiz lig oyunları boyunca fazlasıyla sıkıntı yaşamasına rağmen, büyük bir oranla favori gösterilen Supper Massive’e karşı böylesine ezici bir üstünlük kazanmak gerçekten, azimli bir çalışma ve inancın eseri olsa gerek.

Supper Massive için yorum yapmak gerekirse, ne kadar ellerinden geleni yapmış olsalarda çok basit hatalar oyunları kaybetmelerine yol açtı, özellikle Naru’nun yaptığı hatalar ve Caps’in mükemmel oyunu Dark Passage’ı zafere taşıyan en önemli etkenlerden birisi oldu. Brezilya’da yapılacak olan finallerde Dark Passage ülkemizi temsil edecek fakat büyük bir sorununda beraberinde geldiğini söylememiz gerekiyor, 2016 TBF en iyi oyuncusu seçilen Caps ve orman oyuncusu Xerxe yaş sınırından dolayı Dark Passage ile birlikte Brezilya’ya gidemeyecek. 10 gün gibi kısa bir süre varken Dark Passage’ın kimleri kadrosuna dahil edeceği ise büyük bir soru olarak akıllarda.

Türkiye eSpor alanına yaptığı katkılarından dolayı Riot Games ve League Of Legends ekibine teşekkürlerimizi sunarken, 2016 Türkiye Büyük Finali şampiyonu olan Dark Passage’ı tekrardan tebrik ediyoruz.

dark-passage-oyuncuları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)