Galatasaray E Spor Kulübü

Daha öncesinde yaptığımız haberlerde 3 büyük futbol takımının eSpor arenasına giriş yapacağını bildirmiştik, sonrasında ilk adım Beşiktaş tarafından atılmıştı, geçtiğimiz haftalarda ise bir Fenerbahçe derneği eSpor alanına giriş yaptı. Dün ise Galatasaray resmi sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden bir açıklama yaparak, eSpor alanına giriş yaptıklarını, ilk günden bu yana başarılı bir performans sergileyen Victorious Ace’in isim bünyelerine kattıkları, artık Galatasaray eSpor olarak yollarına devam edeceklerini bildirdi.

Diğer yandan eSpor alanına büyük bir ilgi duyduğunu, bu alanda büyük takımların ilkler arasında olmaktan memnuniyet duyduğunu dile getiren Galatasaray sağlam sponsor ve alt yapı ile diğer spor kategorilerinde olduğu gibi bu alanda da başarı için kollarını sıvadıklarını dile getirdi.

Gerçekten çok güzel bir haber, böylesine köklü takımların eSpor alanına giriş yapması demek, bundan 5-10 yıl sonra bu sektörün ne kadar ciddi ve hatırı sayılır bir alan olacağının belirtisi. Artık bazı şeyler değişecek ve ülkemiz bu alanda hızlı bir şekilde ilerlemeye devam edecek. Başarılar Galatasaray.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)