Flying Fingers Fly Mod 100 Tanıtımı

Flying fingers kullanımı, incellemesi, tanıtımı

Herkese merhaba, bugün ki yazımızda giyilebilir teknolojiler arasında yer alan, kullanımı oldukça kolay ve zevkli bir ürünün incelemesini yapacağız. İlgili ürünümüz Flying Fingers, öncelikle Flying Fingers nedir gibi bir soru ile başlayalım.

Flying Fingers, klasik mouse kullanımına alternatif olacak bir giyilebilir teknoloji ürünüdür, ergonomiye önem veren yerli Türk girişimciler tarafından geliştirilmekte olan,  Flying Fingers’ı bir çok alanda kullanmanız mümkün. Özellikle akıllı TV kullanımlarında, sunum yaparken yada oyun oynarken kullanabileceğiniz çok eğlenceli bir ürün, tabi sağlık yönünden katkılarını da unutmamak gerek. Ürünü birinci elden test etme imkanımız oldu, ilk başlarda alışma süresi biraz sıkıntı olsada ki bu alışma süresi FPS vb. oyunlar için geçerli, normal kullanımda ilk 5 dk’dan sonra kolayca kavranabilen bir kullanıma sahip.

flying fingers teknik özellikleri

Flying Fingers Fly Mod 100 alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan belki  de en önemlisi kalıp özelliği olmalıdır, keza large modelini incelememize rağmen, biraz daha büyük olabilirdi gibi bir his oluşmadı değil.

flying fingers hangi kalıp

Ürüne 5 farklı renkte sahip olmanız mümkün, beyaz, siyah, kırmızı, sarı ve mavi renklerde satışa sunulmuş olan Fly Mod 100 için dilediğinizi satın alabilirsiniz, fiyatının oldukça makul bir fiyatta yer alması belki de tercih edilebilir olmasını etkileyen en önemli faktörlerden birisi. Giyilebilir teknolojilerin gelişimine kendi ülkemiz girişimcilerinin ön ayak olması ve böylesine güzel bir ürün ortaya çıkarmaları çok güzel. Özellikle yeni gelişmekte olan eSpor alanında ilerleyen senelerde fazlasıyla kullanılacağına inanmış olduğum giyilebilir teknoloji ürünlerini merakla beklemekteyim, zamanı geldiğinde FPS ve diğer oyunları tamamiyle bu giyilebilir ürünler aracılığıyla oynandığı, bunlar ile birlikte çok farklı tecrübelerin yaşandığı çok güzel sahneler eSpor oyuncularını ve teknolojik ürün kullanıcılarını bekliyor olacak.

Kutu içeriğinde ise, el mankeni üzerine giydirilmiş Flying Fingers, 2 adet USB alıcı (bir tanesinde 8GB micro SD kart takılı), USB bağlantı kablosu ve kullanım kılavuzu yer almakta. USB alıcıların 1+1 şeklinde gönderilmesi ayrı güzel.

flying fingers incellemesi

Nereden satın alabilirim ?

İstanbul bilişim, Gold gibi teknoloji mağazalarından satın alabileceğiniz gibi, N11 gibi e-ticaret sistemlerinden ve sitelerinden de satın alabilirsiniz. Fiyatı şuan için 150 Tl.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1 Comment

  1. Zerrin Şirin

    Ocak 6, 2015 at 10:48 am

    İlginç bir tasarım olmuş gerçekten ama Türkiye’de benimsenmesi uzun sürer gibi geliyor. Bir kere, eli pek rahat hareket ettirmiyor gibi duruyor.