PlayStation 4 İçin Kumanda Tanıtıldı!

Sony, kısa süre önce popüler oyun konsolu PlayStation 4 için Universal Remote for PS4 isimli televizyon kumandası tanıttı. En sık oynanan oyun konsolu olma özelliğine sahip olan PlayStation 4’ün kullanımını kolaylaştırmak amacıyla özel olarak hazırlanan TV kumandası tanıtıldı.

Bildiğiniz üzere PlayStation 4 oyun konsolu her ne kadar oyun oynamak için yapılsa da film izlemek ve internette gezinmek gibi şeyler içinde kullanılıyor. Oyunlarda oldukça iyi bir performans aldığımız kontrolcü oyun dışındaki diğer kullanımlarda işkence haline geliyordu. Bunun farkına varan Sony, PS4’e özel olarak hazırladığı Universal Remote for PS4 isimli TV kumandasını yakında oyuncuların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

PS4 TV Kumandası2

Yeni duyurulan Universal Remote for PS4 isimli kumanda sayesinde PS4 haricinde televizyonu, ses sistemini, ve uydu alıcısını da kontrol edebileceğiz. Şuanda ön siparişe açılan kumanda 27 Ekim‘de oyuncuların beğenisine sunulacak. Amazon, Best Buy ve Gamestop gibi ünlü sitelerde ön siparişe açılan Universal Remote for PS4’ün fiyatı ise 30 dolar olarak belirtildi.

30 dolarlık fiyat etiketiyle ön siparişe açılan Universal Remote for PS4’ün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)