Angry Birds Under Pigstruction Çıktı!

Rovio‘nun popüler Angry Birds serisinin yeni oyunu Angry Birds Under Pigstruction, Kanada’ya özel olarak çıkışını gerçekleştirdi. Neredeyse tüm platformları ziyaret eden ve 15’den fazla oyuna sahip olan Angry Birds serisinin yeni oyunu çıktı.

İlk olarak 2009 yılında iOS için çıkan Angry Birds daha sonrasında Android, Windows Phone, BlackBerry ve PlayStation gibi platformlar için çıktı. Çıkış yaptığı tüm platformlarda başarısını devam ettiren Angry Birds serisinin yeni oyunu Angry Birds Under Pigstruction, Kanada’lı oyunculara sunuldu. Bu seferki Angry Birds oyunu biraz alışılmışın dışında olacak. Oyuna eklenen yeni özelliklerin arasında fırlatacağınız kuşu seçme, havadan büyü ile plastik ördek yağdırma gibi birçok yenilikler yer alıyor.

Şuanda Kanada‘ya özel olarak çıkış yapmış olan ve şuan da 270 adet bölümün bulunduğu Angry Birds Under Pigstruction‘ın diğer bölgeler için çıkış tarihi henüz bilinmiyor. Rovio şuanda 270 adet bölümün bulunduğu Angry Birds Under Pigstruction’ın bölüm sayısının ilerleyen zamanlarda arttırılacağını oyunculara duyurdu. Kanada’ya özel olarak çıkışını gerçekleştiren Angry Birds Under Pigstruction’ın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)