Anime severler için SoulWorker duyruldu

Geliştiriciliğini Lion Games‘in yaptığı, yayıncılığını ise Gameforge‘un üstlendiği, yeni bir oyun olan SoulWorker piyasaya sürülmek için hazırlanıyor. Avrupa ve Kuzey Amerika’da yayınlanacak olan oyun, bilgisayar platformu için çıkış yapacak.  Aksiyon MMORPG türünde yer alan oyun içerisinde oyunculara anime diyalogları ile birlikte aksiyon dolu eğlenceli dakikalar sunulması hedeflenmekte. Üçüncü şahıs nişancı olarak yer alacağınız MMORPG oyun içerisinde yapay zeka ile savaşınızı sürdürürken arkadaşlarınız ile birlikte loncalar kurabilecek ve rakipleriniz ile de savaşabileceksiniz.

SoulWorker’de oyuncuları neler mi bekliyor?

Muhteşem PvE içerikli macera dolu zindanlar
Efsaneye uygun patronlar içeren ve farklı zorluk derecelerinde 100’ü aşkın PvE zindanı bulunur. Başlangıçtaki mahzenler SoulWorker’i anlatırken maceracılar yüksek seviyeli bölgelerde ya da günlük mücadelelerde ganimet peşine düşer.
Açık muharebe alanında kitle savaşları için özel PvP bölgesi
“6. mıntıka”, oyuncuların birbirleriyle savaştığı PvE bölgelerinin sınırında bulunan tehlikeli bir bölgedir. Bölgenin ortasındaki gözü dönmüş canavarlar ve devasa patron heyecanı doruğa çıkarır.
Zanaat, Loncalar, Konutlar ve dahası
Zanaat alanında sadece karbon kağıdı yöntemiyle çok sayıda nesne üretilebilir. Ayrıca oyuncular bir grup ya da lonca kurabilir ve hatta arsa bile alabilir. Evinizi ocağınızı çok sayıda mobilyayla döşeyebilirsiniz. Zırh, silah ve belli güçlendirme sihirleri kazandıran özel kartların alışverişini yapabileceğiniz kullanışlı bir Pazar Yeri de mevcut.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)