Ant-Man Film yorumları, Oyuncuları 2015

Ant-man film yorumları, başroldeki karakterimiz Scott Lang iyi fakat şansız bir hırsızdır, son olarak yaşadığı olaylar neticesinde kendisini bir süre hapishanede bulmuş, kızından ve ayrıldığı eşinden uzak kalmıştır. Hırsız damgası yemiş birisi olarak kendisini toplumla iç içe yaşamaya teşvik etmeye çalışan Scott Lang’ın önüne bir çok engel çıkar ve en sonunda iyi yaptığı işi hırsızlığa geri dönmeye karar verir fakat işler planladığı gibi gitmez.

Tüm bunlara ek olarak diğer bir takım olaylar dizesi ise Dr. Hank Pym‘ın geliştirdiği özel bir giysi neticesinde olur, Dr. Hank Pym’ın geliştirdiği bu kostüm giydiği kişi çok küçük boyutlara sokacağı gibi, bu boyuttayken ona inanılmaz derece de bir güç sahibi yapmaktadır, aynı zamanda bu küçülen kişi bir çok böcek ile de iletişim kurabilmekte ve onları yönetebilmektedir. Dr. Hank Pym’ın yıllar önce geliştirdiği bu kostümü niyeti kötü olan ve Pym firmasının başında bulunan kişi takıntı haline getirir, bu takıntısı sonunda başarıya ulaşacak mıdır? Dr. Hank Pym Scott Lang’ı bu konuya nasıl dahil edecektir gibi soruların cevabını izlerken büyük bir keyif alarak öğreneceksiniz.

ant-man-resimleriFilmi sinemada izledim, başlangıç bölümü biraz durağan ilerlese de yeni bir kahramanı tanımaya başlıyoruz, bu yüzden Ant-Man nasıl kahraman oldu, başlangıç noktası neydi cevabını bu bölümde alabilmekteyiz, benzerlik olarak Ironman 1’e benzetebiliriz, birinci evre biraz durağan, ikinci evre aksiyona başlangıç.

Kahramanımız gereği herşey küçüldüğü ve sahnelerin küçük boyuttaki dünyalar içinde görebileceğimiz için açıkcası görsel olarak bir kötü beklenti oluşmuştu herkeste fakat filmi izlediğimizde bunun olmadığını ve Marvel’in yine işini güzel yaptığını görebildik.

Bilim-kurgu aksiyon türünde güzel bir yapım, tavsiyem ilk filmi sinemada izlemeniz yönünde olacaktır, keza filmin ikincisi ve diğer devam filmleri çok geçmeden bizlerle olacak.

Dikkat,  sinemada izleyecekler için tavsiyem, perde kapanmadan çıkmayın, keza film bittikten sonra 2 sahne daha var ben 1 sahnesini izleyince aldandım keza sinemada o sahneyi izleyen 2 kişiydik, dışarı çıktığımda bir sahne daha olduğunu gördüm ama geri dönmedim. Siz bu hataya düşmeyin ( : .

Film oyuncuları

ant-man-film-oyunculariAnt-man Fragmanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)