Battlefield Hardline’ın İlk DLC’sinin Tanıtım Videosu Yayımlandı!

Sevilen Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield: Hardline‘ın ilk DLC’si Criminal Activity için özel bir tanıtım videosu yayımlandı. Önümüzdeki ay oyunculara sunulacak olan Battlefield: Hardline‘ın ilk DLC’si Criminal Activity için özel tanıtım videosu yayımlandı.

17 Mart tarihinde PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için çıkış yapan Battlefield: Hardline‘ın ilk DLC’si olan Criminal Activity‘nin özel tanıtım videosu oyuncular ile paylaşıldı. Serinin hayranları tarafından şikayet edilen içerik azlığına çözüm bulmak için çalışmalarını sürdüren Electronic Arts yeni oyunu Battlefield Hardline’ın ilk genişletme paketi Criminal Activity’nin tanıtım videosunu ve içerisindeki içerikleri oyuncular ile paylaştı.

Criminal Activity isimli ilk genişletme paketi sayesinde Battlefield: Hardline’a 6 suçlu maskesi, 4 yeni silah, 4 yeni harita, 2 yeni araç ve yeni bir mod dahil edilmiş olacak. Hardline’ın ilk DLC’si olan Criminal Activity’ye Premium üyelerin 2 hafta önceden ve ücretsiz bir şekilde ulaşabildiklerini sizler ile paylaşalım.  Önümüzdeki ay itibariyle oyunculara sunulacak olan Criminal Activity DLC’sinin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha önceden açmış olduğumuz Battlefield: Hardline’ın resmi sistem gereksinimleri adlı konumuzu ziyaret etmeyi unutmayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)