Beşiktaş e Spor takımı kuruldu

Beşiktaş e Spor oyuncuları, Beşiktaş dijital oyunlar, Beşiktaş e Spor maçları

Hepinize merhaba, geçtiğimiz aylarda yaptığımız bir haber ile 3 büyük futbol takımları arasından, Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe içinden bir takımın bir süpriz ile 2015 yılında e Spor alanına gireceklerini söylemiştik. Özellikle League of legends oyuncularının yakından tanıdığı ve henüz yeni kurulmasına rağmen oldukça iyi performans gösteren Aces Hight takımı, geçtiğimiz günlerde düzenlenen uluslararası özel turnuva sonucunda finalde gösterdiği üstün performans ile şampiyon olmuştu.

besiktas-e-spor-takımı2

Aces hight takım koçu Onur “Lethilion” Aksu‘dan zaten böyle bir çalışma bekliyordum, özellikle Beşiktaş gibi köklü bir takımın e Spor‘a vereceği destek tüm dengeleri değiştirecektir. Yeni neslin tamamiyle bu alana daha profesyonel bir göz ile bakması akabinde bu alana sadece oyun oynamak gibi yanlış bir kanı ile bakan yetişkinlerinde düşüncesini değiştirecektir. Keza sadece bir yayını 500 bin kişi ile izlenen tek bir eSpor oyunundan bahsediyorsunuz, dikkatinizi çekerim tek bir oyun ve tek bir yayın kanalı bu, ek kanallar vs. onları saymıyoruz bile. Dünya üzerinde potansiyele sahip en büyük spor dalı, Dijital oyunlardır.

Beşiktaş ve Aces Hight birleşmesi sonucunda oluşan yeni Beşiktaş e Spor takımını, bir Galatasaray’lı olarak canı gönülden kutluyorum.

İşte bazı açıklama videoları.

Takımı Başkanı Onur Aksu, e-Spor Takımı Yöneticisi Berk Gocay, Takım Kaptanı Berke Demir Bjk Tv konuşmaları

Beşiktaş e Spor takım kadrosu eğer birleşme ile değişime gitmediyse aşağıdaki gibidir.

Berke “Thaldrin” Demir
Muhammed ”Theokoles” Işık
Energy Icecold
Tomáš “nardeus” Maršálek
Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu

Aces Hight, Beşiktaş bünyesine katıldı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)