Beşiktaş Etiler klima servisi

Etiler Klima Servisi

Etiler klima servisi, İstanbul’un en gözde semtlerinden birisi olan Beşiktaş’ın gözde semti Etiler üzerinde ikamet ediyorsanız ve klimanız üzerinde bir takım sorunlar meydana geldiyse, arıza tespiti ve çözümü bir telefon kadar uzağınızda.

Etiler klima servisi, klima cihazları periyodik olarak bakıma ihtiyaç duymaktadır, bakımı yapılmayan klimaların performansı zamanla düşmekle birlikte, sağlığınız üzerinde de ciddi tehditler oluşturur. Bu yüzden kullanım sıklığı ve alanına göre klimalarınızın bakımını 1 sene içerisinde en az 1-2 kere bakımını yaptırmalısınız.

Aynı şekilde cihaz üzerinde meydana gelen sorunlara, teknik bilgisi olan kişilerin müdahale etmesi gerekir, aksi durumda cihazda kalıcı ve daha büyük sorunların meydana gelmesi ile birlikte daha fazla zarar görebilirsiniz.

Firmamız sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır, kalifiye elemanları ve usta çalışanları ile birlikte Etiler bölgesinde uzun yılladır servis hizmeti sağlamaktayız. Servis hizmetlerimiz içinde, klima arıza tespiti, bakım, onarım ve söküm, montaj işlemleri yer almaktadır, çağrı merkezimiz aracılığı ile servis kayıtı oluştururken klimanızın sorunu hakkında detaylı bilgi vermeniz sorununuz çözümünü hızlandıracaktır. Söküm montaj işlemlerinde ise önemli olan nokta klimanızın BTU oranıdır.

Aynı gün Klima Servisi.

İnternet sitesi : http://klima.servisiz.org/etiler-klima-servisi.htm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

1 Comment

  1. hüseyin burun

    Aralık 6, 2015 at 3:35 am

    Çok kaliteli bir klima bakımş montajş arıza servis hizmeti aldık memnun kaldık..