Beyoğlu Beko Servisi Tanıtımı

Beyoğlu beko servisi

Beko markalı ürünlerde teknik servis hizmeti vermekte olan Beyoğlu beko servisi, alanında uzman usta ve kalifiye çalışanları ile birlikte güven ve kaliteli hizmetini konuşturan nadir firmalardan. Beyoğlu ilçesinde ikamet ediyorsanız ve beko markalı klima, kombi yada beyaz eşya ürünlerinizden çamaşır makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi gibi ürünleriniz üzerinde bir sorun oluştuysa teknik servis hizmeti için Beyoğlu beko servisi ile iletişime geçebilir en geç 24 saat içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Firma hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, 10 yıldır sektörde faaliyet gösteren firma, Beyoğlu ilçesindeki öncü firmalar arasında yer almaktadır, sabah 08:30 akşam 20:00 çalışma saatleri ile birlikte müşterlerine hizmet veren firmanın yaptığı tüm teknik servis hizmetleri1 yıl garanti altında olup hakkında yayınlanmış en ufak bir şikayet konusu da bulunmamaktadır. Firma sahibi bu güzel başarıyı müşteri memnuniyeti odaklı çalışma planlarına bağlamakta.

Beyoğlu beko servisi, yürüttüğü teknik servis hizmetlerinin yanı sıra Şişli ilçesinin Osmanbey semtinde açtığı yeni şubesi ile birlikte de Osmanbey arçelik servisi olarak hizmet vermektedir. Aynı şekilde haftanın altı günü ulaşabileceğiniz çağrı merkezi sayesinden servis kaydı oluşturabilir, hızlı ve güvenilir bir şekilde teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)