Bir fiyatına iki rün sayfası, rün sayfası indirimi

Gün geçtikçe gelişen League of legends, zaman ilerledikçe oyuncuların olumlu yada olumsuz karşıladığı bazı değişikliklere de gitmek durumunda kalıyor. Son olarak geçtiğimiz haftalarda rünlerde yapılan değişiklikler olsun, fiyatlarında ki artış olsun oyuncuları biraz dara sokacak bir olay olarak gerçekleşmişti.

Çok zaman geçmeden Riot Games’den iyi haber elimizde ulaştı, rün sayfası indirimi ile 24 Mayıs 09.55’ten 7 Haziran 09.55’e kadar, RP ya da IP’lerimiz ile rün sayfası alırken bir fiyatına iki adet rün sayfasına sahip olabileceğiz.

Oyun içeriğinde kabiliyet ve rün dizilimlerinin çok önemli olduğunu bilmekteyiz, bununla birlikte rün sayfası olarak sıkıntı yaşayan arkadaşların çok işine yarayacağını söyleyebilirim. Merakla bekliyoruz…

Bir Fiyatına İki Rün Sayfası kampanyası, League of Legends mağazasında Paket sekmesinde yer alacak; rün sayfalarıyla dolu kitabınızı daha da kabarık hale getirmek için bu fırsatı kaçırmayın.

Lütfen dikkat: Bu, önceden açıklanan bir promosyon olduğu için, bugünden itibaren indirimin başlangıç tarihine dek satın alacağınız ek rün sayfaları için kısmi iade yapılmayacaktır. O yüzden, takvimlerinizi işaretlemenizi öneririz!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)