Borderlands Online’ın Oynanış Videosu Yayımlandı

Shanda Games ve Gearbox‘ın ortaklaşa geliştirdiği MMO-FPS oyunu Borderlands Online‘ın ilk oynanış videosu yayımlandı. Sadece Çin’e özel olarak geliştirilen Borderlands Online şuan beta aşmasında.

Yapımcılığını 2K China’nın üstlendiği Borderlands Online, Çin oyun pazarı için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Şuan beta aşamasında olan Borderlands Online PC ve mobil platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Oynaması ücretsiz olan oyunun betasına ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz fakat kayıt olmak hiçte kolay olmayacak. Oyunun resmi kayıt sitesinden tutun oyunun her yazılı yeri Çince yazılar ile dolu olduğundan dolayı oyunun betasına kayıt olmak istiyen Türk oyuncuları sıkıntı yaşayacaktlar.

Oyunu oynamak istiyen Türk oyuncuları oyunun resmi sitesine girerek uzun uğraşlar sonucunda kayıt olabilirler fakat zorluk burda bitmiyor. Oyunu açarken tekrardan karşılarına çıkacak olan Çince menü ve yazılar oyuncuları biraz kızdırabilir. Şuan beta aşamasında Borderlands Online‘ın ilk oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)