Borderlands: The Handsome Collection Duyuruldu

2K Games, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için Borderlands: The Handsome Collection‘ı duyurdu. Uzun süreden beri beklenen duyuru sonunda 2K Games tarafından resmi olarak duyuruldu.

Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel‘in yüksek çözünürlükte yeni nesil konsollara taşıyacak olan Borderlands: The Handsome Collection ayrıca iki oyunun içerisindeki tüm indirilebilir içerikleri içinde barındırıyor. 24 Mart’ta Kuzey Amerika’da çıkışını gerçekleştirecek olan Borderlands: The Handsome Collection, 27 Mart tarihinde uluslararası olarak pisaya sürülecek.

Borderlands The Handsome Collection 1

Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunlarını eski nesilde oynayan kullanıcılar içinde sevindirici haber 2K Games‘den geldi. Oyunu önceki nesil konsollarda oynayan kullanıcılar Xbox 360’a ait kayıt dosyalarını Xbox One’a, PS3’e ait dosyaları ise PS4’e taşıyabilecekler. 59.99 dolarlık fiyat etiketine sahip olan Borderlands: The Handsome Collection serideki ilk dört-oyunculu bölünmüş ekran desteği ile gelecek.

İki oyunun birleşiminden oluşan Borderlands: The Handsome Collection‘ın birde Claptrap-in-a-Box Edition isimli Claptrap‘lı sürümü bulunacak. Oyunun bu sürümü ise sadece 5.000 adet üretilecek ve 399 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)