Brothers In Arms 3 Tanıtımı

Brothers In Arms 3 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, gameplay

Gameloft, Brothers in Arms serisinin yeni oyunu Brothers In Arms 3‘ü yakında oyunculara sunacak. First person Shooter türündeki mobil oyun serisinin yeni oyunu bu defa Third Person Shooter türünde olacak. Serinin 2. oyunu Brothers in Arms 2 toplam 10 milyon kez indirildi. Gameloft seriye 3. oyunu Brothers In Arms 3’ü de ekleyerek serinin başarısını üst seviyeye taşımayı planlıyor. Yine 2. Dünya Savaş’ında geçecek olan oyun çok yakında karşımıza çıkacak.

Brothers In Arms 3‘ü ister tek isterseniz çoklu oyuncu modu ile tamamlayın. Oyunun çoklu oyuncu modunda toplam 12 kardeş bulunmakta. Oyundaki 12 kardeşin her biri farklı özelliklere sahip, istediğiniz özellikdeki kardeşi seçerek çoklu oyuncu modunda beraber oynayabilirsiniz. Oyunda stratejik olarak hangi kardeşi geliştirmek istiyorsanız onu seçebileceksiniz.

Oyunda 18 adet tarihi silah bulunacak tarihi silahların yanında 8 deneysel silah bulunacak. Çok güçlü özelliklere sahip olan 8 deneysel silah ilerleyen seviyelerde karşımıza çıkacak ve sınırsız cephane veya elektroşok silahı olarak kullanabileceksiniz. Deneysel silahlar limitsiz kurşun, 3’lü kurşun atma ve elektrikle şarj olma özelliğine sahip olacak.

Henüz çıkış tarihinin belli olmadığı Brothers In Arms 3 bu ay içerisinde Android, iOS ve Windows Phone platformları için yayımlanması bekleniyor. Oyunun teaser fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

1 Comment

  1. Ramiz TAYFUR

    Aralık 20, 2014 at 9:51 am

    Mükemmel görünüyor oyun. Merakla çıkış tarihini bekliyorum teşekkürler.