Call of Duty: Black Ops 3 Ön Siparişte!

Bildiğiniz üzere Call of Duty serinin en yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 3‘ün geçtiğimiz günlerde neredeyse kesinleşen çıkış tarihinin ardından şimdide ön siparişe açıldığını öğrendik.

Treyarch tarafından geliştirilen ve PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen Call of Duty: Black Ops 3 ön siparişe açıldı. Game Stop‘un satış mağazasındaki görsellerden öğrendiğimiz Black Ops 3’ün çıkış tarihinin ardından şimdide oyunun Game Stop, Amazon ve Bestbuy gibi birçok sitede ön siparişe açıldığını gördük.

Call of Duty: Black Ops 3’ün ön siparişe açılmasının ardından fiyatı ve çıkış tarihi ile yeni detaylar ortaya çıktı. Aralarında Game Stop, Amazon gibi sitelerin yer aldığı ön sipariş sitelerine göre Call of Duty: Black Ops 3’ün yayımlanma tarihi yine 6 Kasım 2015 olarak görülüyor.

Bir diğer bilgi ise oyunun ön siparişi şuanda sadece Kanada, Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri için açık olması. Black Ops 3’ü ön sipariş ile satın almayı başaran oyuncuların oyunun beta sürecine katılabileceğini de hatırlatalım.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak olan Call of Duty: Black Ops 3’ün ön sipariş sayfasına Callofduty.com/blackops3/buy adresinden ulaşabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim oyunun ön sipariş fiyatı ise şuanlık 59.99 dolar olarak gözüküyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)