Call of Duty: Black Ops 3’ün Çıkış Tarihi Gözüktü!

Call of Duty serinin en yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 3‘ün çıkış tarihi belli oldu. Activision‘ın Black Ops 3’ün 2060’lı yıllarda geçeceğini açıklamasının ardından oyun ile ilgi detayların çoğu gün yüzüne çıktı.

FPS oyun serisi deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 3‘ün çıkış tarihi ve yeni detayları gün yüzüne çıktı. GameStop‘un satış mağazasındaki görsellere göre 6 Kasım 2015 tarihinde çıkış yapacak olan Call of Duty: Black Ops 3’ü ön sipariş ile satın alan oyuncuların beta sürecine dahil olabileceğinin bilgisi de veriliyordu. Ayrıca yayımlanan yeni görselin alt kısmındaki yazılara bakacak olursak yapım PC, PS4 ve Xbox One geliştiriliyor.

Çıkış tarihinin ve hangi platformlar için çıkış yapacağının değişebileceğini de söyleyen görselin net bilgileri 26 Nisan‘da düzenlenecek olan lansman’da belli olacak. Yapımcıların bizleri 2060’lı yıllara götüreceği Call of Duty: Black Ops 3’ün yeni yayımlanmış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)