Charm Of The Crucible Jewel

New Bloom etkinliğiyle birlikte artık kullanılmayan itemlarımızı verip yeni setler düşürme şansımız var.

Peki bunu nasıl yaparız?

Öncelikle Armory’nize girip sol taraftaki seçeneklerin en üstünde bulunan adaklar kısmına tıklıyoruz ve işimize yaramayan 10 item’ı buraya bırakıp onaylıyoruz. İşlem sonrasında bize Charm Of The Crucible Jewel adında bir item düşecek. Bizim için olay bundan sonra başlıyor.

Cosmetic_icon_Charm_of_the_Crucible_Jewel

Charm Of The Crucible Jewel Nasıl Kullanılır?

Bu item’a sahip olduğumuzda maça girdiğimiz zaman otomatik olarak haritanın üstünde Tahminler adında bir buton çıkacak. Öncelikle maçın başında maçı kazanacağımıza dair tahmin yapıyoruz. Eğer ki dediğimiz gibi olur ve maçı kazanırsak herhangi bir sıkıntımız yok. Her oyunda tahmin yapmak zorunda değiliz o yüzden kazanacağımıza emin olduğumuz oyunlarda tahmin yapmak en iyisi. Eğer 3 kez kazanacağımızı tahmin edip kazanırsak bize Treasure of the Crucible Jewel adlı item düşecek. Küçük bir ihtimal olmasına rağmen bu item’ın yanında arcana set düşürme şansımız da mevcut. Sonra size düşen kutuyu açıp yeni setinizle maçlara girmek.

Charm Of The Crucible Jewel’ın dezavantajları

Dikkat etmemiz gereken şeylerden birisi 2 kez kazanacağımızı tahmin edip kaybedersek set düşürme şansımızı kaybediyoruz. Ama Valve insaflı davranıp bize geri dönüşüm için eski item’larla birlikte kullanabileceğimiz Charm Fragment hediye ediyor kaybedilen kutunun yerine.

Cosmetic_icon_Charm_Fragment

Daha Çok Set İçin Ne Yapmalı?

Steam Topluluk Pazarı’nda  Dota 2 için alabileceğiniz en ucuz item 0,05  TL. Yani Steam Cüzdanınızın kıyısında köşesinde kalmış bozuk paralarla onlarca ucuz item alıp hepsini Charm Of The Crucible Jewel’a dönüştürebilirsiniz.

Charm Of The Crucible Jewel ile Birlikte Gelen Skill Points Ne İşe Yarar?

Kullanmadığınız item’ları verip Charm Of The Crucible Jewel’a çevirdiğiniz zaman size gelen bu Skill Puanlarını beast etkiliğinde beast’inizin skillerini upgrade etmek için kullanmanın yanısıra yeterince skill point biriktirdiğinizde kurye kazanacaksınız.

Arcana Setlerin Dışında Hangi Setleri Düşürme Şansımız Var?

İşte size düşebilecek setlerin bir listesi:

 Charm Of The Crucible Jewel’dan Düşebilecek Setler

New Bloom Festivalinde İyi Eğlenceler

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)