CoD: Advanced Warfare Hafta Sonu Ücretsiz!

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ünlü FPS serisinin son oyunu Call of Duty: Advanced Warfare‘i bu hafta sonu ücretsiz olarak olarak oynayabilirsiniz. Dünyaca ünlü FPS serisinin son çıkan Call of Duty: Advanced Warfare isimli oyunu bu hafta sonuna özel ücretsiz.

Steam‘in hafta sonu indirimlerine özel olarak ücretsiz olarak oynanılabilecek olan CoD: Advanced Warfare‘in yanında Space Engineers, Crusader Kings II ve Overlord isimli oyunları da kısa süreliğine ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca Space Engineers, Crusader Kings II ve Overlord isimli 3 oyunu Steam’den indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Asıl bomba ise Call of Duty: Advanced Warfare‘in Steam‘de %34 indirimle 99 TL yerine 65,34 TL‘ye oyunculara sunulması oldu. Bu kampanya ile oyunu denememiş oyuncular Call of Duty: Advanced Warfare’in FPS ve multiplayer deneyemini hafta sonuna özel ücretsiz olarak deneyebilirler. Oyundan memnun kalan oyuncular pazartesi akşamı saat 20:00′a kadar CoD: Advanced Warfare’i %34‘lük indirimle 65,34 TL‘ye satın alabilirler.

Steam hafta sonu indirimiyle %34 indirimle sahip olabileceğiniz Call of Duty: Advanced Warfare’in Havoc DLC’sinin Live Action videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)