CoD: Advanced Warfare Havoc DLC – Live Action Videosu

Call of Duty serisinin en yeni üyesi olan Call of Duty: Advanced Warfare için yeni bir video daha yayımlandı. Serinin en başarılı yapımlarının arasında yer alan Call of Duty: Advanced Warfare‘ın bu seferki videosu Havoc DLC‘sinin live action videosu.

Yılın en çok beklenen DLC’si arasına giren Havoc DLC‘si için yeni bir video yayımlandı. Yayımlanan videoda aksiyon dolu sahneler komediyle birleşerek ortaya film tadında bir live action videosu çıkmış. Havoc DLC’sinin tanıtıldığı video da Randall Higgins isminden tanıdığımız Killcam‘e oldukça değinildi. Yayımlanan Havoc DLC’sinin live action videosun da Randall Higgins, Killcam ile çok eğleniyora benziyor.

Bildiğiniz üzere Exo Zombies modunu içinde barındıran Havoc DLC’si Urban, Drift, Core ve Sideshow isimli 4 yeni haritanın yanında bir de AE4 Widow Maker isimli bir silahı da içinde barındırıyor. 27 Ocak tarihinde Xbox One platformu için çıkışını gerçekleştirecek olan Havoc DLC’sinin diğer platformlar için bir süre sonra çıkış yapması bekleniyor. İşte aksiyonla komedinin birleştiği Havoc DLC’sinin film tadındaki live action videosu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)