Counter Logic Gaming’de ayrılık vakti

CLG’de ayrılıklar başladı, Counter Logic Gaming yeni kadrosu

Kuzey Amerika LCS’in ünlü fakat istediği başarıya ulaşamayan takımlarından Counter Logic Gaming, 2015 yılı için ilk ayrılığını az önce yaşadı.

Takımın Alman orman oyuncusu Marcel “dexter” Feldcamp, CLG ile olan kontratını yenilemeyeceğini ve takımın kadrosundan ayrıldığını duyurdu. Konu hakkında açıklama yapan oyuncunun sözleri şu şekilde:

Zaman ayırıp şu anki durumu analiz ettiğimde ve iyice düşündüğümde, üzülerek şunu açıklayabilirim ki CLG organizasyonuyla yollarımı ayırmayı ve kontratımı yenilememeyi kararlaştırdım. Şu anda hiçbirini tercih etmemiş olmama rağmen bazı fırsatları düşünme aşamasındayım, fakat gelecek için önüm açık. CLG yönetimine ve beni destekleyen taraftarlara çok teşekkür ederim.

Bu ayrılığın ardından CLG tarafından yapılan açıklama ise oldukça dikkat çekici. Takım yönetimi, dexter’ın ayrılmasıyla beraber yalnızca orman değil diğer roller için de oyuncu arayacaklarını duyurdu. Ayın sonuna kadar kadrodaki değişimleri tamamlamayı hedeflediğini söyleyen CLG’den gitmesi muhtemel isimler olarak Link, Doublelift ve Seraph’ın adı geçiyor.

Kaynak : eSportsonly
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)