CS GO 1.35.3.1 Güncellemesi

CS:GO’ya bugün 1.35.3.1 güncellemesi geldi! Güncellemede Rekabetçi modunu derinden etkileyecek düzenlemeler bulunuyor. Bu güncellemelerin biz oyuncular açısından en önemli olanı ise “Prime Matchmaking Beta” oldu. Prime MM, özetle CS:GO hesabınızı ancak bir telefon numarasına bağladığınızda erişebileceğiniz bir Rekabetçi modu. Bağlayacağınız telefon numarasını başka bir CS:GO hesabına bağlayamayacağınızı da belirtelim. Ek olarak da sistem Google’ın sağladığı VoIP numaralarını kabul etmiyor. Betaya katılmanız için gereken tek şey CS:GO hesabınızı bağlayıp Prime‘a yükseltmek. Yeteri kadar Prime hesabı elde edildiğinde Rekabetçi modu aktif edilecek. Prime’ın şu an sadece bir deneyim olduğunu hatırlatmak isteriz. Eğer beklenildiği gibi sonuç vermezse Valve bu sistemi kaldırma imkanına sahip olacak.

Diğer güncelleme detayları ise şöyle;

ARAYÜZ

– İzleyici Tablosu yeniden düzenlendi: HSP ve ekonomi istatistiklerine oyuncunun kaç düşmanı kör ettiğini ve “assist hasarını” gösteren göstergeler eklendi.
– Prime Matchmaking Beta’ya yönlendiren yeni arayüz menüsü eklendi.

HARİTALAR

– Tulip – Çeşitli buglar düzeltildi
– Mirage – Vandalizm (?)
– Nuke, Aktif Hizmet harita grubuna taşındı.
– Inferno, Rezerve grubuna taşındı.

YABAN ATEŞİ OPERASYONU

– “OİNK!” görevinde Bonus için gereken harita Santorini olarak değiştirildi. (Eskisi Nuke’tu)

SDK

– “demoinfogo” aracı SDK temelli erişimden çıkarılarak, GitHub’a eklendi.
– Yamalara github.com/ValveSoftware/csgo-demoinfo adresinden ulaşıp düzenleyebilirsiniz.

TOPLULUK SUNUCULARI

– Ayarları pek değiştirmeyen topluluk sunucuları için “cvar sv_quota_stringcmdspersecond” değeri 16 olarak değiştirildi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)