CS:GO Operation Bloodhound Güncellemesi Yayınlandı!

Valve’nin popüler oyunu olan Counter Strike: Global Offensive için Operation Bloodhound isimli bir güncelleme yayınlandı. Dün gece saatlerinde Counter Strike: Global Offensive için yaklaşık 500MB boyutundaki Operation Bloodhound isimli güncelleme yayınlandı.

Türkiye saatine göre dün gece sıralarında Counter Strike: Global Offensive için yeni haritalar ve silah gibi içeriklerin bulunduğu yeni bir güncelleme yayınlandı. Operation Bloodhound ismindeki güncelleme oyundaki Agency ve Season haritalarında birkaç değişiklik yaparak Rails, Resort, Zoo ve Log isimli 4 yeni haritayı da oyuna dahil ediyor. Ayrıca Bloodhound Acess Pass sistemi ile oyuncular görev yaparak silah skinleri kazanarak kutu açılımı yapabilecekler.

Bu güncellemenin sevilen bir diğer yanı ise yeni XP sistemi oldu. Operasyon sırasında 62 adet görev bulunacak bu görevleri tamamlayarak XP kazanabileceğiz. Ayrıca her hafta level atlamayı başarabilen oyunculara oyun silah düşürme şansını verecek. Ek olarak oyuna eklenen Falchion Knife isimli bıçağın animasyonlarına aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)