CS:GO’ya 1.35.1.9 güncellemesi

CS:GO’ya 1.35.1.9 güncellemesi geldi. Güncellemenin içeriği ise şöyle;NOEL
– Noel etkinliği kaldırıldı.
ÇEŞİTLİ
– Yüksek çözünürlüklü monitörler ve çoklu monitör sistemlerinde kullanması adına “cl_crosshair_sniper_width” convar’ı eklendi. Eğer sniper kullanırken dürbünün nişanını göremiyorsanız, bu komutla çizgileri kalınlaştırabilirsiniz. Örnek görüntüye konu sonunda ulaşabilirsiniz.
– Killcam’de bir türlü durmayan tekrarlayan sesler düzeltildi.
– Bomba kurma ve bomba çözme, Önemsiz An’lara artık dahil değil.
– Oyuncular artık botları oyundan atamayacaklar. (Her botun tepki süresi, vurabilme oranı gibi özellikleri farklıdır. Bazı oyuncular, beğenmedikleri botu atıp başka bir bot getirterek şanslarını bu yönde kullanabiliyorlardı. Artık o durum yok.)
– Herhangi bir bağlanmış oyuncu kaynaklı olmayan atılmış el bombaları, artık ölen kurbanları çok fazla intihar girişiminden dolayı attıramayacak.  (Normalde kasıtlı olarak rekabetci oyun modunda 3 kere takım arkadaşını öldürürsen oyundan atılır ve rekabetci bekleme süresine alınırsın, yanlışlıkla takım arkadaşının yanına el bombası attığında bu kasıtlı öldürme sayılmayıp 3 hakkından 1 i yada 2si gitmemiş olacak, yani el bombası yada molotov tarafından takım arkadaşını öldürürsen ban yemiyeceksin.)

#LINUX
– Topluluk sunucularındaki mouse performansı düzeltildi.

#SANAT
– Kol ve bilek modellerinin atölyede yüklenmemesi sorunu düzeltildi.
– Model görünüşlerinde ortaya çıkan ufak gölge sorunları düzeltildi.
– CT modellerinin kolundaki doku boyutu optimize edildi.

cs-go-cross-güncellemesi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)