Destek Şampiyonu Braum Rün Dizilimi ve Kabiliyet Sayfası

Destek Şampiyonu Braum Rün Dizilimi ve Kabiliyet Sayfası, Braum nasıl oynanır

Uzun zamandır beklemiş olduğumuz, şampiyon Braum an itibari ile mağazalarda satışa sunuldu hemen deneme fırsatı buldum, oldukça nitelikli ve eğlenceli bir şampiyon olduğunu söylemem gerekiyor. Özellikle Saldırı gücü taşıyıcıları için biçilmiş kaftan bir deste şampiyonu. Bu yazımızda Braum için kabiliyet ve rün dizilimine yer vereceğiz.

Braum için tank rün dizilimi kullanmanız iyi olacaktır, benzerlik olarak örnek bir şampiyondan bahsetmek gerekirse Leona gibi, skilleri itibariyle de çok benzettiğim bir şampiyon. Leona gibi tank ve destek niteliğindeki şampiyonlara kullandığınız rün dizilimlerini Braum üzerinde de uygulayabilirsiniz keza diğer koridorlar için rehberleri ilerleyen günlerde yaptığımız deneme yanılma ile elde edeceğimiz tecrübeler dahilinde paylaşacağız.

Braum Rün Dizilimi

braumrünleri

Braum için, rün dizilimi aşağıdaki gibidir.

Cevher : 2 Adet gelişmiş zırh cevheri, 1 Adet gelişmiş büyü direnci cevheri.

Damga : 9 Adet gelişmiş zırh damgası.

Mühür : 9 Adet gelişmiş zırh mührü.

Nişan : 9 Adet gelişmiş büyü direnci nişanı.

İsteğinize ve öznel düşüncenize göre nişanlarda altın yada mana için değişiklik yaparsanız zorlanmamış olursunuz. Braum Counter rehberi için tıklayın.

Braum Kabiliyet Sayfası

braum-kabiliyet

Braum için tavsiye kabiliyet dizilimi yukarıdaki gibidir, özetle klasik destek şampiyonu kabiliyetleri ile girebilirsiniz.

Destek şampiyonu Braum tanıtımı için tıklayınız. Türkçe seslendirme için tıklayınız.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 2,60 out of 5)