Dignitas’tan büyük transfer

NA LCS’i 5. sırada bitirerek Summer Split’e katılma hakkını son anda elde eden Dignitas, kadrosunu önemli ölçüde geliştirdi.

Hatırlayacağınız üzere, Spring Split’i 6. sırada bitirerek yükselme mücadelelerine girmek zorunda kalan Team Coast, compLexity.Black karşısında istediği oyunu sergileyememiş ve NA LCS’e veda etmişti. Bu gelişmenin ardından dağılmanın eşiğine gelen Coast için beklenen oldu.

Takımın ormancısı nintendudeX, sezon boyu gösterdiği kötü performansın ardından, “moralini düzeltene kadar bir takıma dahil olmayacağını” açıklayarak bir nevi ara verdi. Coast’un en iyi oyuncuları olarak görülen üst koridor ZionSpartan ve orta koridor Shiptur ise Dignitas’a geçti.

Uzun süredir üst ve orta koridorda sıkıntı yaşayan Dignitas, böylelikle bu boşluğu 2 süper oyuncuyla doldurmuş oldu. Coast’un sezonu 6. sırada bitirmesine rağmen, Shiptur ligin en iyi 2. orta koridor oyuncusu seçilmişti. Dignitas’ın mevcut üst koridor oyuncusu Cruzerthebruzer oyuna ara verdiğini açıklarken, orta koridor oyuncusu goldenglue hakkında herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)