Dj SONA kostüm tanıtımı

Dj SONA kaç rp, Dj SONA kodu, Dj SONA oynanış videosu, müzikleri indir

Geçtiğimiz günlerde Riot games yaptığı müzik etkinlikleri ile birlikte beraberinde Dj SONA içinde bir gönderme yapılmıştı, vadinin büyük merakla beklediği Dj SONA’nın sızdırılmış ilk resim ve videosu sizlerle. Aşağıda izleyeceğiniz kısa teaser’dan da anlayacağınız üzere, Ruh bekçisi Udry kostümü tarzı dinamik ve yetenek kullanımına göre oyun içinde değişiklik gösterecek bir kostüm ile Dj SONA karşımıza çıkıyor.

Konu üzerine ek bilgilerin gelmesiyle birlikte konumuz güncel tutulacak, kaç rp olacağı ve kesin çıkış tarihi gibi bilgilere bu konu üzerinden ulaşabileceksiniz. İşte Dj SONA ve kostümü tanıtımı.

dj-sona-wallpaper-hd

Güncelleme 03.02.2015 : RP ücreti, DJ SONA yetenekleri, müzikleri ve müzik indirme eklendi, sızdırılmış görüntülere ek olarak düzenleme yapıldı ve tüm oyun içi görüntüleri eklendi.

Aldığımız bilgiler doğrultusunda kesin olmamakla birlikte yüksek ihtimalle Dj SONA 3250 RP olacak.

Dj Sona tanıtım videosu

Dj Sona oyuniçi görüntüleriDj SONA müzikleri

Dj SONA Müzikleri indirmek için tıklayınız.Dj Sona resimleri

dj-sona-kostüm

dj-sona-kostüm-resimleri

Bu arada sosyal medyanın ağırlıklı bir şekilde kullanıldığı günümüzde şüphesiz bu sosyal ağlar arasında en önde gelen facebooktur, eğer kullandığınız hesabın nasıl silineceğini bilmiyorsanız yeni konumuz facebook hesap silme konusundan bilgi alabilirsiniz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)