Drıveclub, Icona Vulcano Haftaya Geliyor!

Evolution Studios tarafından geliştirilen yarış oyunu DriveClub için ücretsiz olarak sunulacak olan Icona Vulcano adlı otomobilin gelecek hafta oyundaki yerini alacağı duyuruldu.

Evolution Studios, DriveClub için yeni güncellemeler yapmaya devam ediyor. Oyundaki yenilenen hava durumları ve yeni pisterin ardından şimdi de tekli yeni araç eklemeleri başladı. Oyunu güncel tutmak için sürekli çalışmalarını sürdüren geliştirici firma Evolution Studios gelecek hafta yeni bir güncelleme ile Icona Vulcano adlı otomobili oyuna dahil edecek. Evolution Studios aracın gelecek hafta oyuna dahil edeliceğini duyurmasının ardından birde Icona Vulcano‘nun oynanış videosunu yayımladı.

Şimdi de oyuna yeni bir güncelleme ile eklenecek olan Icona Vulcano hakkında bir kaç bilgi verelim. Fransız tasarımcı Samuel Chuffart tarafından çizilen bu harika araçda 870 beygir üreten bir V6 hibrid motor yer alıyor. Son hızı 349 km/h olan Icona Vulcano’nun 0‘dan 190 km/h‘ye çıkması sadece 9 saniyesini alıyor. İlk olarak eski Ferrari müdürü Claudio Lombardi tarafından duyurulan Icona Vulcano‘nun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)