DriveClub’ın 1.10 güncellemesi yayımlandı

Evolution Studios tarafından geliştirilen yarış oyunu DriveClub için 1.10 güncellemesi yayımlandı. Yayımlanan yeni güncelleme oyuna Nakasendo, Lake Shoji, Asagiri Hills, Takahagi Hills ve Goshodaira isimli 5 adet ücretsiz pisti oyuna dahil ediyor.

Oyundaki küçük çaplı hataları çözen bu güncelleme bir de oyunun yapay zekasında ve hava durumlarında iyileştirmeler de yapıyor. Hataları çözen ve birçok yenilik ekleyen 1.10 güncellemesi oyuna bir de yeni online yarış modları gibi eklemeler de yapıyor.

Oyuna sadece 5 adet ücretsiz pist ekleyen 1.10 güncellemesinin boyutu yaklaşık olarak 3.33 GB boyutunda. Oyundaki küçük çaplı hataları çözen, yapay zeka da ve hava durumların daki yapılan iyileştirmeleri içeren güncellemenin boyutu ise yaklaşık olarak 5.87 GB boyutunda.

Ayrıca ilerleyen dönemlerde yeni bir güncelleme ile Enzo Ferrari, Caterham R500 Superlight, Chevrolet Corvette ZR1 Centennial Edition ve McLaren 650S Coupe gibi arabaların bulunduğu yeni bir güncelleme daha yayımlanacak. Oyuna eklenen 5 ücretsiz pistin oynanış videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Nakasendo pisti oynanış videosu

Goshodaira pisti oynanış videosu

Takahagi Hills pisti oynanış videosu

AHR pisti oynanış videosu

Lake Shoji pisti oynanış videosu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)