Dying Light DLC’si sizlerle

Hayatta kalma tarzında karşımıza çıkan bir zombi oyunu olan Dying Light geçtiğimiz günlerde yeni bir DLC hakkında bilgiler verdi. Techland ekibi oyunu yapan firma, DLC ile birlikte oyunculara farklı alanlarda farklı tecrübeler yaşatmayı amaçlamakta, paket içerisinde bulunan 3 DLC‘yi detaylı bir şekilde incelemek gerekirse.

Cuisine & Cargo: DLC’yi satın alanların erkenden erişme şansını yakalayacağı bu DLC’de oyuncuların yeteneklerini zorlayacak olan iki adet görev bulunuyor. Zombi salgınının ilk günlerinde kapısına kilit vurulan zombi dolu bir binada gezintiye çıkıyoruz. Harran’da ki en meşhur restoranlardan birine ev sahipliği yapan bu binanın karanlık koridorlarında ilerlerken hem savaşma hem de gizlenme yeteneğimiz sonuna kadar sınanacak.

Ultimate Survival Bundle: Oyuncular zombi avını yeni bir düzeye taşıyacak olan 7 adet özel eşyaya sahip olacak. İkinci DLC’miz, 3 adet ayrıcalıklı giysiye ve 4 adet (en öldürücü silahları yapmamıza yarayan) silah planına sahip olacak.

The Bozak Horde: DLC paketinin son üyesi, oyunun hem tek (Singleplayer) hem de çok kişili (Multiplayer) modlarında kullanabileceğimiz yeni bir harita içerecek. Şehrin en meşhur yapılarından biri olan Harran Stadyumuna girerek gizemli Bozak ve zombileriyle baş etmeye çalışacağız.

DLC paketinin fiyatı ise $20 olarak belirlendi.

PC, PS4 ve XboxOne için geliştirien ve 30 Ocak 2015 tarihinde piyasada olacak olan Dying Light, ilk eklentisi Cuisine & Cargo’ya Şubat ayı içerisinde kavuşacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)