Dying Light’a Hard Mode Geliyor!

Techland tarafından geliştirilen Dying Light için ücretsiz olarak oyuna dahil edilecek olan Hard Mode ve skinler duyuruldu. Oyunun resmi Twitter hesabından duyurulan Hard Mode ve skinler oyuncuları şimdiden sevindirdi.

Oyuncuların geribildirimlerini dikkate alan Techland, Hard Mode ve yeni skinlerin yakında oyuna ücretsiz olarak dahil edileceğini açıkladı. Oyuncuların istediği Hard Mode ilk güncelleme ile oyuna dahil edilecek böylece geceleri sizleri daha büyük ve daha güçlü canavarlar karşılayacak. Yeni eklenecek olan mod oyundaki kaynakları azaltıyor ve canavarları daha vahşi bir hale getiriyor.

Daha sessiz olarak gizliliğinizi koruyabileceğiniz zorlayıcı modun çıkış tarihi hakkında yapımcı Tymon Smektala “Bunu Mart başında veya başarabilirsek biraz daha erken çıkarmak istiyoruz. Oyuncuları ne kadar zorlamak istediğimize bağlı.” diyerek oyunculara Hard Mode ve yeni skinlerin çıkış tarihiyle ilgili ipucu veriyor. Mart ayına kadar çıkması beklenen zorlayıcı mod ilk güncelleme ile ücretsiz olarak oyuna dahil edilecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)