Elder Scrolls Online Ücretsiz Oluyor!

Zenimax, The Elder Scrolls Online’ın aylık abonelik ve ücret sistemini kaldıracaklarını açıkladı. Yapılan yeni açıklamalara göre The Elder Scrolls Online‘ın aylık obenelik sistemi kalkacak fakat oyuncuların oyunu satın almaları gerekecek.

Oyunun aylık ödeme sistemi kaldırıldı ve oyunun Xbox One ve Playstation 4 çıkış tarihi de açıklandı. Yeni nesil konsollara The Elder Scroll Online: Tamriel Unlimited adıyla geçicek olan Elder Scrolls Online’ın Xbox One ve Playstation 4 çıkış tarihi 9 Haziran 2015 olarak duyuruldu. Ayrıca Mac ve PC kullanıcılarının hesapları 17 Mart tarihinden sonra The Elder Scroll Online: Tamriel Unlimited‘a dönüştürülecek. Böylece Mac ve PC kullanıcıları konsol kullanıcıları gibi aylık Elder Scrolls Online ücreti ödemeden oyunu oynayabilecekler.

Aylık ödeme sistemi kaldırıldı fakat Elder Scrolls Online’a yeni market sistemi eklendi. 9 Haziran 2015 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan The Elder Scroll Online: Tamriel Unlimited‘ın yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)