Elder Scrolls Online’ın Market Sistemi Detaylandırıldı!

ZeniMax tarafından geliştirilen MMO oyunu Elder Scrolls Online‘ın market sisteminden yeni detaylar oyuncular ile paylaşıldı. 17 Mart‘tan itibaren aylık ödeme sistemini bırakacak olan Elder Scrolls Online‘ın yeni market sistemi detaylandırıldı.

17 Mart itibariyle sub-free olarak oynanacak olan Elder Scrolls Online‘ın market sisteminden yeni haberler geldi. Mac, PC platformundan Xbox One ve Playstation 4’e The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited adıyla geçiş yapan Elder Scrolls Online’ın Loyalty Sistemi bitecek. 17 Mart’tan sonra sub-free olarak oynayabileceğiniz oyunun Loyalty Sistemine artık son verilecek.

teso

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited‘e yeni eklenecek olan gerçek para ile alışveriş yapabileceğiniz The Crown Store‘u 17 Mart‘tan itibaren oyunda görebileceksiniz. Yeni eklenen The Crown Store sayesinde artık gerçek para ile XP boost, kozmetik eşyalar, magicka ve stamina potion içerikleri satın alabileceksiniz. Bu marketten satın aldığınız eşyalar oyuna direk olarak etki sağlayamayacak eşyalar olacak. Yani zanaat sisteminden veya diğer satıcılardan aldığınız kadar etkili bir eşya olmayacaklar.

The Elder Scrolls Online‘ın PlayStation ve Xbox One versiyonları 9 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştirecek ve sadece PlayStation Plus veya Xbox Live üyeleri oyunu oynayabilecek. Ayrıca oyuna toplamda 300 günlük ödeme yapan oyunculara Daedric Prince Sheogorath‘ın maskesi Mask of Cheerful Slaughter ve Striped Senche mount‘u hediye olarak verilecek. Oyunun PS4 ve Xbox One versiyonunun sinematik videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)