Euro Truck Simulator 2, 1.16 Güncellemesi Yayımlandı

SCS Software ekibi tarafından Euro Truck Simulator 2 için uzun süreden beri geliştirilen 1.16 sürümü betasını başarıyla tamamlandı ve yayımlandı. Kısa süre önce beta aşamasında olan 1.16 güncellemesi artık yayında.

Birçok hatayı düzelten ve 64-bit desteğini sağlayacak olan 1.16 güncellemesiyle Euro Truck Simulator 2 bilgisayarınızın fiziksel belleğine tam olarak erişim sağlayabilecek. 64-bit desteğine kavuşan Euro Truck Simulator 2‘yi artık daha performanslı bir şekilde oynayabileceksiniz. Oyundaki grafik bozukluklarını, oyun çökmesini ve bağzı bölgelerin donmasından bu güncelleme ile kurtulabilirsiniz.

Daha önceki güncelleme ile küçük tır galirisi değişen Euro Truck Simulator 2‘nin 1.16 güncellemesiyle büyük tır galiriside tasarım olarak değiştirildi. 64-bit desteğine kavuşan Euro Truck Simulator 2‘nin alt yapısı sağlamlaştı ve artık yeni geliştirilen modların önü açılmış oldu. Daha az sorunsuz yolculuk için kullanabileceğiniz 1.16 güncellemesi Steam‘de oyunculara güncelleme olarak sunuluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)